ایستگاه خبر

ویزا قصد دارد خدمات کریپتو را به بانک‌های سنتی برزیل ارائه دهد

ویزا بزرگترین شبکه پرداخت جهان اعلام کرده که در حال کار بر روی ارائه خدمات رمز ارزی به سیستم‌های بانکی سنتی برزیل در آینده نزدیک است.

مقامات این شرکت گفته‌اند که با مشاغل رمز ارزی متعددی در برزیل کار می‌کنند تا کارت‌های پرداخت کریپتو را به بازار بیاورند و در ادامه به ادغام مستقیم پرداخت‌های بیت کوین در آینده اشاره کردند.

ادواردو آبرو، معاون تجارت جدید ویزا در برزیل، درباره ارتباط بانک‌های سنتی با محصولات رمز ارزی، گفت این شرکت در حال توسعه برنامه‌های کاربردی (API) است. بنابراین ممکن است از یک پلتفرم بانکی برای سرمایه‌گذاری مستقیم در رمز ارزها و ETFها استفاده شود تا نیازی به واسطه‌ها وجود نداشته باشد.

کارت‌های کریپتو در برزیل

علاوه بر این، ویزا اعلام کرد که با شرکت‌های ملی متعددی مثل Zro Bank ،Alterbank و Rippio برای ایجاد کارت‌های رمز ارزی همکاری می‌کند که به کاربران امکان می‌دهد اکانت‌های خود را از طریق حساب‌های بانکی‌شان به این خدمات پیوند دهند. هیچ زمانبندی‌ای از سوی مدیر اجرایی ویزا در مورد زمان انجام این تغییرات در نظر گرفته نشده است.
بلاک‌چین شغل-به-شغل نیز توسط ویزا در حال توسعه است که به شرکت‌ها اجازه می‌دهد پرداخت‌ها را با استفاده از قراردادهای هوشمند تسویه کنند. ارائه‌دهندگان و تأمین‌کنندگان می‌توانند پرداخت‌ها و واریزها را با استفاده از این سیستم تأیید کنند که. در نتیجه باعث افزایش شفافیت می‌شود.

آبرو ادعا کرد که این سیستم در حال آزمایش خدماتش با برخی از مشتریان خود بوده است و این شرکت در آینده در این زمینه اعلامیه‌های بیشتری خواهد داد.

علاوه بر این، ویزا گفته است که به زودی آزمایش پرداخت مستقیم بیت کوین در برزیل را آغاز می‌کند. به عبارت دیگر، این معاملات باعث می‌شود بیت کوین مستقیماً به سایر حساب‌ها ارسال شود. برخلاف کارت‌های کریپتوی معمولی که برای تبدیل بیت کوین به پول فیات به واسطه‌ای نیاز دارند، این سیستم نیاز به واسطه را برطرف می‌کند.

برای نشان دادن چگونگی گسترش پذیرش کارت کریپتوی ویزا و کمک به سهولت پرداخت‌های رمز ارزی در استرالیا، یک شرکت نوپا به نام CryptoSpend توسط Visa تأیید شده است تا از دبیت کارت فیزیکی برای پرداخت کریپتو استفاده کند. در حقیقت، در نیمه اول سال ۲۰۲۱، ویزا گزارش داد که بیش از ۱ میلیارد دلار برای کارت‌های ویزای مرتبط با رمز ارزها هزینه کرده است.

 

پیشنهاد مطالعه: کریپتو ( crypto ) فقط پول نیست، دفاعیست در برابر هر گونه تبعیض

 

Source

https://coiniran.com/?p=47431
دکمه بازگشت به بالا