ایستگاه خبر

همکاری ویزا با Circle برای استفاده از کوین پایدار این شرکت USDC در پرداخت‌ها

ویزا، شرکت خدمات مالی و غول کارتهای اعتباری، برای استفاده از کوین پایدار استارت‌آپ Circle Internet Financial  در سیستم پرداخت خود با این شرکت همکاری کرده است.

ویزا برای پرداخت دیجیتال از USDC استفاده می‌کند
طبق گزارش Forbes، در تاریخ ۲ دسامبر، ویزا Circle’s USD Coin (USDC) را در پلتفرم‌های کارت اعتباری خود ارائه می‌کند. همکاری بین دو شرکت برای استفاده از این کوین پایدار کوین در پرداخت‌هاست.

اگرچه ویزا متولی USDC نخواهد بود، اما Circle به غول خدمات مالی کمک می‌کند اعتباری انتخاب کند که USDC را در پلتفرم‌های خود ادغام کند. این گزارش همچنین خاطر نشان کرد که ۲۵ شرکت رمزارز دیگر نیز در این همکاری مشارکت می‌کنند.

بیشتر بخوانید: آشنایی با شرکت سیرکل (Circle)

علاوه بر این، پس از اتمام برنامه Fast Track شرکت توسط Circle، ویزا قصد دارد در آینده نزدیک کارت اعتباری‌ای نیز راه‌اندازی کند. این امر باعث می‌شود مشاغل بتوانند به صورت یکپارچه پرداخت‌ها را با استفاده از USDC انجام دهند. Cuy Sheffield، سرپرست بخش کریپتوی ویزا، در این مورد گفت:

«این اولین کارت است که به مشاغل امکان می‌دهد USDC را خرج کنند. بنابراین ما فکر می کنیم که این به طور قابل توجهی می‌تواند سوددهس USDC را برای مشتریان تجاری Circle افزایش دهد.»

پذیرش پرداخت دیجیتال در دستور کار
طبق گزارش اخیر CryptoPotato، ویزا و BlockFi، ارائه‌دهنده کیف پول رمزارز ، از همکاری برای راه‌اندازی کارت اعتباری پاداش بیت کوین در سال ۲۰۲۱ خبر دادند. این کارت اعتباری به مشتریان امکان می‌دهد برای خریدهای خود به BTC پاداش دریافت کنند. BlockFi در نیمه   اول ۲۰۲۱ از USDC استفاده خواهد کرد.

مشارکت ویزا با Circle آخرین تحول در گسترش عرصه پرداخت دیجیتال است. غول دیگر این عرصه PayPal اخیراً سوار بر قطار پرسرعت کریپتو شده است و به ۳۴۶ میلیون کاربر خود اجازه می‌دهد رمزارزها را از این پلتفرم خریداری کنند.

در ماه نوامبر، مدیرعامل PayPal، دان شولمن فاش کرد که رمزارزها تا سال ۲۰۲۱ منبع تأمین مالی برای پرداخت آنلاین ۲۸ میلیون مشتری آن خواهند بود.

 

Source

https://coiniran.com/?p=42340
دکمه بازگشت به بالا