ایستگاه خبر

ویزا کارت استفاده از بیت‌کوین را آسان‌تر و بهتر می‌کند!

بیت‌کوین به زودی از یک منبع غافلگیرکننده بهره خواهد برد؛ غول کارت‌های اعتباری ایالات متحده آمریکا، ویزا کارت.

Fold مستقر در سانفرانسیسکو، برنامه‌یی که به کاربرانش به‌عنوان پاداش بیت‌کوین ارائه می‌دهد، به برنامه Visa’s Fintech Fast پیوسته است و قصد دارد یک دبیت کارت Visa با نام تجاری مشترک راه‌اندازی کند که به جای پاداش‌های سنتی، ۱۰٪ از مبلغ خرید نقدی را با بیت‌کوین به حساب کاربر برمی‌گرداند.

گزارش شده است که حدود ۹۰ درصد از کاربران فعلی Fold که حدود ۹۰،۰۰۰ برآورد شده‌اند کارت‌های قدیمی خود را برای پس‌انداز کردن با روش جدید تغییر خواهند داد.

فولد در حال حاضر به کاربران این امکان را می‌دهد که بیت‌کوین یا ارز سنتی دلخواه خود را برای خرید از آمازون، اپلیکیشن‌های ride hailing، Uber و فروشگاه‌های زنجیره‌ای Starbucks با حساب‌های و کیف پول‌های آنلاین خود همگام‌سازی کنند. همچنین به گفته ریوز، بیت‌کوینی که توسط کاربران به‌عنوان پاداش به دست می‌آید، مشمول مالیات نیست.

حسن دیگر این سیستم جدید پاداش‌دهی در این است که دستِ دارندگان این نوع کارت را برای تصمیم‌گیری درباره‌ مبلغی که به عنوان پاداش به حساب‌شان می‌آید، باز می‌گذارد. فولد در بیانیه‌ای درباره ویزا کارت گفت: «از آنجا که بیت کوین تاریخ انقضا ندارد، به مشتریان این امتیاز و اختیار را می‌دهد که در خریدهای بعدی خود از آنها استفاده یا آنها را پس‌انداز کنند.»

 

Source

https://coiniran.com/?p=38195
دکمه بازگشت به بالا