ایستگاه خبر

اپلیکیشن سازگار با شبکه‌ی لایتنینگ Fold به برنامه‌ی شتابدهی ویزا پیوست

اپلیکیشن Fold که یک اپلیکیشن موبایل سازگار با شبکه‌ی لایتنینگ بیت کوین (BTC) است و به کاربرانش برای خرید با بیت کوین پاداش دهد به برنامه‌ی شتابدهی فینتکی ویزا پیوست. پیوستن به این برنامه‌ی شتابدهی برای Fold امکان ایجاد یک کارت جدید با نام تجاری ویزا را فراهم می‌کند تا به بتواند از  طریق کارت به کاربران برای خرید روزانه با بیت کوین پاداش دهد.

ویل ریوز، مدیرعامل فولد به کوین تلگراف گفت شرکت ویزا یک تیم اختصاصی و پشتیبانی مالی در اختیار آنها قرار می‌دهد تا کارت پرداخت نقدی بیت کوینی را وارد بازار کنند. فولد تا کنون امکان استفاده از بیت کوین و فیات را برای خرید از اوبر، آمازون و استارباکس برای کاربرانش فراهم کرده و از آنها خواسته حساب‌شان را با کارت اعتباری یا کیف پول لایتنیگشان انطباق دهند.

ریوز اپلیکیشن فولد را اینطور توصیف می‌کند:

«سایر کارت‌های ارائه شده توسط صرافی‌های شما را ملزم می‌کند رمز ارز خود را در رویدادهای مشمول مالیات صرف کنید. کارت ما این امکان را به شما می‌دهد تا دلار پرداخت کنید و بیت کوین پاداش بگیرید.»

او کسب بیت کوین از طریق کارت را با خرید بیت کوین متفاوت دانست و تصریح کرد کسب بیت کوین نباید با مالیات آمیخته باشد. وی افزود این کارت ۱۰ میلیون کاربر بالفوه در سراسر جهان دارد.

Source & Image

 

https://coiniran.com/?p=38143
دکمه بازگشت به بالا