ایستگاه خبر

کریپتو دبیت کارت جدید ویزا با قابلیت دیفای در اتحادیه اروپا و انگلیس

استارتاپ سوئیسی ِEidoo بر سر نسخه جدیدی از کریپتو دبیت کارت با ویزا همکاری می‌کند.

خرج کردن رمزارزهایی مانند بیت کوین (BTC) در زندگی روزمره آسان نیستند، عمدتاً به این دلیل که خرده‌فروشان ترجیح می‌دهند خود را درگیر نوسانات بازار کریپتو نکنند. به منظور ایجاد پلی بین دارایی‌های سنتی و دارایی‌های نوظهور مانند بیت ‌کوین، یک استارت آپ سوئیسی در حوزه کریپتو به نام Eidoo از کریپتو دبیت کارت جدید ویزا را رونمایی کرده است که از استیبل کوین های تنظیم‌‌شده برای تبدیل رمزارز به پول رسمی کشورها استفاده می‌کند.

Eidoo Card برای فعالیت در این حوزه توسط غول پرداخت Visa تأیید شده است و با اعلام این خبر در تاریخ ۲۵ می، به Cointelegraph گفت که کارت جدید آن ۴۰ میلیون از مشتریان ویزا کارت را قادر می‌سازد ارزهای فیات مشتق از کریپتو، از جمله پوند انگلیس (GBP) و یورو (یورو) را بپذیرند.

توماس برتانی، مدیرعامل Eidoo گفت که این فعالیت بخشی از مشارکت Eidoo باContis، عضو اصلی ویزا کارت اروپا و دارنده مجوز پول الکترونیک در انگلیس است. برتانی گفت که ویزا کل جریان صدور کارت کنتس و همچنین تبدیل کریپتو به فیات را شامل می‌شود و شامل استیبل کوین های تنظیم شده توسط Moneyfold، یک شرکت خدمات مالی مستقر در آمریکا است که بر روی کلاهبرداری‌های مرتبط با استیبل کوین ‌ها متمرکز است.

 

Source

 

 

https://coiniran.com/?p=39063
دکمه بازگشت به بالا