ایستگاه خبر

معامله‌گر کهنه‌کار از سقوط بهای XRP خبر داد

پیتر برانت، معامله‌گر کهنه‌کار با بیش از ۳۰ سال تجربه حضور در بازار، پیش‌بینی کرده که روزهای خوبی در انتظار سکه‌ی XRP نیست و در آینده‌، شاهد سقوط بهای این رمزارز خواهیم بود.

برانت پیش از این به دلیل آنکه آماج انتقادات جامعه‌ی کاربری XRP قرار گرفته بود، عهد کرده بود که هیچگاه تحلیل‌های نموداری خود را از این سکه منتشر نخواهد کرد؛ اما گویا وی روز گذشته عهد خود را زیر پا نهاده و اقدام به انتشار پیش‌بینی خود از آینده این سکه کرده است.

رابطه‌ی میان برانت و جامعه‌ی کاربری XRP در شبکه‌ی اجتماعی توییتر به‌شدت تیره و تار بوده است. ماه گذشته، این معامله‌گر کهنه‌کار پیش‌بینی کرده بود که احتمال دارد بهای XRP با کاهشی ۲۵ درصدی به زیر ۰.۲ دلار سقوط کند. همین تحلیل، بهانه‌ای شد تا هواداران ریپل، برانت را آماج انتقادات شدید خود قرار دهند. با این حال، گذر زمان، مهر تایید بر دقت پیش‌بینی برانت زد و بهای XRP چند روز بعد به ۰.۱۶ دلار افت کرد.

هجمه‌های سنگین جامعه‌ی کاربری ریپل علیه برانت باعث شد وی به طور علنی اعلام کند که دیگر هرگز نمودارها و تحلیل‌های خود از سکه‌ی XRP را منتشر نخواهد کرد.

حال به نظر می‌رسد او اندکی از موضع خود کوتاه آمده و دوباره دست به انتشار پیش‌بینی خود از بهای این رمزارز زده است. روز گذشته، برانت با انتشار نمودار جدیدی به سرمایه‌گذاران XRP هشدار داد که ممکن است سکه‌ی عزیزدردانه‌ی آن‌ها در آینده‌ی نزدیک با افت بهای بیشتری مواجه شود. با این حال او از ارائه‌ی سطح قیمت موردانتظارش خودداری و به اعلان هشدار در مورد سقوط بهای XRP اکتفا کرده است.

Source

https://coiniran.com/?p=37590
دکمه بازگشت به بالا