ایستگاه خبر

شرکت Corpoelec در ونزوئلا برق مزارع استخراج بیت کوین را قطع می‌کند

طبق گزارش‌ها شرکت دولتی برق ونزوئلا، به نام Corpoelec، با دستور مقامات در حال قطع ارتباط برق مزارع استخراج بیت کوین در ایالت کارابوبو (Carabobo) در شمال ونزوئلا است. قطع برق درحالی‌ است که گزارش‌ها حاکی از آن است که مقامات دولتی و مسئولان Corpoelec در حال برنامه‌ریزی برای ملاقات با اپراتورهای مزارع استخراج بیت کوین هستند.

براساس گزارش یک منبع ناشناس، هدف از این جلسه بحث در مورد روند اتصال استخراج‌کنندگان به سیستم برق ملی (SEN) و همچنین نرخ پرداختی آن‌ها است. علاوه‌ بر این، گزارش به نقل از یک منبع ناشناس گفت که مسئولان Corpoelec در حال تعطیلی و قطع برق ماین‌ها در ایالت کارابوبو بوده‌اند. احتمال می‌رود که تمام مزارع در کارابوبو اتصالشان قطع شده باشد.

با این حال هنوز مشخص نیست که آیا مسئولان Corpoelec فقط اپراتورهای استخراج بیت کوین را که از دولت مجوز ندارند هدف قرار داده‌اند یا خیر. در ماه سپتامبر، ونزوئلا از ساخت یک استخر استخراج رمز ارز ملی خبر دارد و دستور داد تمام مزارع استخراج رمز ارز ثبت شوند.

طبق این مصوبه که پس از ۲۱ سپتامبر لازم‌الاجرا شد، کلیه فعالیت‌های ماینرهایی که خارج از استخر فعالیت می‌کنند، تحت اقدامات، تخلفات و مجازات‌های مندرج در سند حکم قرار می‌گیرد.

Source

https://coiniran.com/?p=41982
دکمه بازگشت به بالا