ایستگاه خبر

ماینرهای بیت کوین ونزوئلایی در ۴۸ ساعت آینده فعالیت‌های خود را آغاز خواهند کرد؟

به گفته ناظر ملی رمز ارزهای کشور ونزوئلا Sunacrip، گروهی از ماینرهای بیت کوین ونزوئلایی که توسط مقامات منطقه‌ای در ایالت کارابوبو از شبکه برق جدا شده بودند، ممکن است در ۴۸ ساعت آینده فعالیت خود را از سر بگیرند. این نهاد مالی روز چهارشنبه با استخراجگران آسیب دیده ملاقات کرد و به آن‌ها اطمینان داد که تمهیدات لازم را با مقامات منطقه‌ای انجام می‌دهد تا به آن‌ها اجازه از سرگیری فعالیت خود را بدهد و از وقفه‌های بیشتر در برق‌رسانی به آن‌ها جلوگیری کند.

به گزارش خبرگزاری news.bitcoin، گروهی از استخراجگران رمز ارز که از شبکه برق ملی در ایالت کارابوبو در ونزوئلا جدا شده بودند، روز چهارشنبه با ناظر ملی رمز ارز این کشور ملاقات کردند تا علت این اقدام را مورد بحث و راه‌حل احتمالی این مشکل را بررسی کنند.

انجمن ملی رمز ارزهای کشور ونزوئلا، Asonacrip، گزارش داد که خوسلیت رامیرز، سرپرست ملی دارایی‌های رمز ارزی ونزوئلا در این جلسه حضور داشته و به آن‌ها قول داده تا در ۴۸ ساعت آینده مجددا برق مزارع استخراج را متصل کنند.

این انجمن همچنین اظهار داشت که استخراجگران در این جلسه حول موارد زیر گفت ‌و گو کرده‌اند: ایجاد پارک‌های صنعتی مناسب برای فعالیت بدون آسیب رساندن به مصرف انرژی، و همچنین کمک به توسعه سیستم برق ملی.

در این جلسه هیچ اشاره ای به دلیل واقعی تعلیق برق مزارع استخراج نشده است.

برخی از افراد مطلع از موضوع اظهار داشتند که این مزارع احتمالا به دلیل کمبود برق توسط دولت از شبکه برق قطع شده‌اند. در زمان نگارش این مقاله، هیچ بیانیه رسمی در مورد دلیل این اقدامات توضیح نداده است.

در حالی که هیچ آمار رسمی در مورد استخراجگران رمز ارزها در ونزوئلا وجود ندارد، تخمین زده می‌شود که بسیاری از مزارع فعال در این کشور بدون مجوز از Sunacrip این کار را انجام می‌دهند. به همین دلیل این نهاد مالی همیشه ثبت نام استخراجگران را ترویج می‌کند و با ایجاد مزایای صدور مجوز، استخراجگران غیر مجاز را تحت فشار قرار می‌دهد. اما به گفته این نهاد، همه مزارعی که تحت تأثیر این اقدام قرار گرفتند به طور قانونی کار می‌کردند.

مردم در رسانه‌های اجتماعی با بیان اینکه طرف‌های دولتی مسئول باید ضرر و زیان ناشی از این نوع عمل را به استخراجگران بازپرداخت کنند، تاکید کردند که این امر می‌تواند این مانع بروز دوباره این اتفاقاتدر آینده شود.

نهاد ناظر مالی رمز ارزی ونزوئلا، Sunacrip، همچنین اظهار داشت که بدون حضور ناظر Sunacrip، مأموران پلیس یا ارتش نمی‌توانند از مزارع بازدید کنند.

پیشنهاد مطالعه: نحوه محاسبه میزان سود ماینر و درآمد ماینینگ

Source

https://coiniran.com/?p=47038
دکمه بازگشت به بالا