ایستگاه خبر

دولت ونزوئلا ۱۶ صرافی رمزارز را برای فروش پترو مورد تأیید قرار داد

آقای نیکولاس مادورو رئیس جمهور ونزوئلا پایان رسمی پیش فروش رمزارز پترو را اعلام کرد. او ادعا کرد که فروش این توکن از مرز 3 میلیارد دلار هم فراتر رفته است.

رییس جمهور ونزوئلا همچنین ۱۶ صرافی رمزارز را مورد تأیید قرار داده که امیدوار است آن ها نیز پترو را در فهرست مبادلاتی خود قرار دهند.

به گزارش کوین ایران و به نقل از وب گاه خبری news.bitcoin، روزنامه ونزوئلاییِ Correo del Orinoco که تحت حمایت دولت قرار دارد  گزارش کرد که آقای مادورو به منظور تسهیل مبادلات رمزارز پترو در بازار بین المللی، مجوز ۱۶ صرافی رمزارزی را صادر کرده است. آقای مادورو در جریان افتتاح نمایشگاه Power Expo 2018 در شهر کاراکاس ونزوئلا عنوان کرد:

صدور مجوز تبادل این ۱۶ صرافی رمزارز نشان دهنده اعتماد به سیستم رمزارز پترو به عنوان یک رمزارز می باشد و حجم مبادلاتی نقد پذیر  و مورد اطمینان را مقدور می سازد.

دولت ونزوئلا 16 صرافی رمزارز را برای فروش پترو مورد تأیید قرار داد
venezuela certified 16 exchanges

بیشتر بخوانید: آیا کسی توجهی به دستکاری های رایج در بازار کریپتوکارنسی دارد؟

۱۶ صرافی رمزارز مورد تأیید دولت ونزوئلا

این خبر به دنبال اطلاعیه دولت ونزوئلا مبنی بر اعمال سختگیری های بیشتر بر صرافی های رمزارزی و انتقال وجوهات می باشد که تحت عنوان Operation Paper Hands شناخته می شود.

بر اساس اطلاعات منتشر شده توسط نشریات و جراید، اسامی ۱۶ صرافی مورد تأیید به شرح زیر می باشد:

Criptoexchainge،Criptocapital، Asesoría Financiaera CA، Italcambio، Amberes Coin، Cave Blockchainge، Valoratta Casa de Bolsa، Coinsecure.ve، Critiaechainge، Criptolago، Criptoventraige CA، Criptoactivo Menets CA، Criptoactivo Bancar CA، Criptomundo Casa de Intercambio CA، Inversiones Financieras 1444 CA و Criptoactivo Criptoes

هنوز هیچ نشانه ای مبنی بر موافقت و یا گنجاندن رمزارز پترو در لیست رمزارز های قابل تبادل از سوی این صرافی ها مشاهده نشده است.

بیشتر بخوانید: پترو در روز اول از پیش فروش به میزان ۷۳۵ میلیون دلار فروش رفت!

دیدگاه صرافی Coinsecure

صرافی هندی Coinsecure یکی از ۱۶ صرافی مورد تأیید دولت ونزوئلا می باشد. Business Standard از مدیر عامل این صرافی آقای Mohit Kalra نقل کرده است: دولت ونزوئلا به دنبال اضافه کردن توکن پترو به عنوان یک رمزارز در صرافی Coinseure بوده است. بر همین اساس آن ها می توانند به مبادله پترو با بیت کوین و یا روپیه بپردازند.

طبق اخبار خبرگزاری ها، ونزوئلا پیشنهاد کرده است که در صورتی که هند از پترو استفاده کند، مشمول ۳۰ درصد تخفیف در خرید نفت خام می شود. همچنین این خبرگزاری از قول آقای Kalra نقل می کند:

پیشنهاد آن ها به دولت هند این است: “توکن پترو را خریداری کنید و ۳۰ درصد تخفیف دریافت کنید.”

ادعای بزرگ ۳.۳ میلیارد دلاری رییس جمهوری ونزوئلا برای فروش پترو

آقای مادورو در روز پنج شنبه عنوان کرد:

من پایان پیش فروش رمزارز پترو را اعلام می کنم. ما در این پیش فروش به میزان مبلغ ۳.۳۳۸ میلیارد دلار نزدیک شدیم. این یک معجزه اقتصادی می باشد. پترو راه اندازی می شود.

آقای مادورو در طول این سخنرانی سعی در نمایش این موضوع داشته که فروش پترو معادل ۲.۷۴۴ یورو، ۲۰۸.۳۳۷ میلیارد روبل و ۲۱.۱۱۸ میلیارد یوآن بوده است. او همچنین بیان کرد که از طریق پترو، تزریق ۱ میلیارد دلار به اقتصاد این کشور را ممکن نموده است.

بیشتر بخوانید: کمک های پشت پرده پوتین برای ایجاد رمزارز ملی ونزوئلا

آقای مادورو وعده داد که همچنان به ترویج این ارز جدید ادامه خواهد داد. علاوه بر این اطلاعیه که اعلام می کند که نفت خام این کشور در برابر پترو به کلیه خطوط هوایی ملی و بین المللی فروخته خواهد شد، او اظهار کرد که کلیه اسناد و مدارک مربوط به ایجاد یک صندوق صنعتی و سرمایه گذاری پترویی را امضا نموده است. در حال حاضر مقدار ۸.۵ میلیون پترو معادل ۵۱۰ میلیون دلار به وام های اعتباری اختصاص داده شده است.

توجه!

دیدگاه هایی که در این مقاله ارائه شده اند، متعلق به نویسنده می باشند و لزوماً مربوط به Coiniran نمی باشد و نباید به آن نسبت داده شود.


source & image

https://coiniran.com/?p=20577
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را با کوین ایران به اشتراک بگذارید!x