ایستگاه خبر

پس از اعلام پشتیبانی صرافی‌ها، VeChain برای هاردفورک جدید آماده می‌شود

ممکن است روز کندی برای بازار کریپتو باشد، اما جامعه بلاکچین VeChain در حال آماده شدن برای هاردفورک بزرگ است. یک به‌روزرسانی که مدت‌هاست در دست ساخت است.

چندین صرافی اعلام کرده‌اند که از ارتقاء شبکه VeChain [VET] و هاردفورک پشتیبانی خواهند کرد. قرار است امروز، ۱۶ نوامبر، در حدود ساعت ۸:۰۰ UTC یا ارتفاع بلوک ۱۰۶۵۳۵۰۰ انجام شود.

این به‌روزرسانی بخشی از VeChainThor نسخه ۱.۶.۰ است که فاز ۱ POA2.0 را در ۵ نوامبر در شبکه آزمایشی بلاکچین فعال کرد. در همین حال، در ۱۶ نوامبر شاهد فعال شدن شبکه اصلی خواهد بود، که دلیل هیجان جامعه است.

VeChain اعلام کرده است که قصد دارد هم مقیاس‌پذیر و هم سازگار با محیط زیست باشد. برای رسیدن به این هدف، این بلاکچین با چندین شرکت جهانی نیز همکاری کرده است.

در ماه اکتبر، بنیاد VeChain ادعا کرد که به‌روزرسانی POA2.0 «و-چین را به قوی‌ترین بلاکچین عمومی تبدیل می‌کند.»

طبق گزارش‌ها، این پروتکل، مکانیسم‌های اجماع بلاکچین ناکاموتو و تحمل خطای بیزانسی را ترکیب می‌کند. از آنجا، ویژگی «کمیته» به این معنی است که سه تولیدکننده بلوک به طور تصادفی برای تأیید بلوک انتخاب می‌شوند. به این ترتیب، فساد و حملات باید غیرممکن شود.

بعد از این مرحله اول، به‌روزرسانی‌های آینده چه چیزی را به همراه خواهند داشت؟ این بنیاد Finality را معرفی کرد و گزارش داد:

« POA2.0 تضمین می‌کند که داده‌ها فوراً «نهایی» می‌شوند و تضمین می‌کند که هیچ انشعاب تصادفی در شبکه رخ نمی‌دهد – گاهی اوقات، «شاخه‌سازی» می‌تواند منجر به اختلال موقتی یک بلاکچین شود و مقدار بسیار کمی از داده‌ها به طور بالقوه از بین بروند. […]»

برخی از صرافی‌هایی که از ارتقاء شبکه پشتیبانی می‌کنند عبارتند از Binance ،Binance.US و Crypto.com. همچنین شایان ذکر است که دارندگان VET و سایر توکن‌ها نیازی به انجام هیچ اقدام خاصی ندارند.

با راه‌اندازی PoA2.0 تنها در ۳ روز، می‌خواهیم دوباره به همه اطمینان دهیم که هیچ اقدامی برای همه دارندگان $VET یا هر توکن دیگری در بلاک چین VeChainThor لازم نیست.https://t.co/Mb85xjXFkv

— بنیاد VeChain (@vechainofficial) 13 نوامبر ۲۰۲۱

در زمان انتشار، VET از نظر ارزش بازار در بازار سرمایه سکه در رتبه ۲۳ قرار گرفت. علاوه بر این، آلتکوین با قیمت ۰.۱۵۳۱ دلار معامله شد. اگرچه VET از اواخر اکتبر افزایش یافته است، آلتکوین تحت تأثیر روندهای اخیر بازار قرار گرفته است. در واقع قیمت آن طی ۲۴ ساعت ۹.۰۲ درصد کاهش یافت.

با این حال، سرمایه‌گذاران امیدوارند که هاردفورک شبکه VeChain باعث افزایش سرمایه شود و توجه‌های بیشتری را به پروژه جلب کند.

فقط سرمایه‌گذاران VET نیستند که به بلاکچین اعتماد دارند. به گفته بنیاد VeChain، انجمن استاندارد چین نیز فناوری آن را تایید کرده است. این بنیاد همچنین ادعا کرد که این نشانه‌ای برای تبدیل شدن VeChain به «استاندارد صنعت» است.

 

پیشنهاد مطالعه: برای تکنولوژی بلاکچین (Blockchain Technology) آمادگی لازم داریم؟

 

Source

https://coiniran.com/?p=48354
دکمه بازگشت به بالا