ایستگاه خبر

راه‌اندازی صندوق تک دارایی والکری در آوالانچ (AVAX)

راه‌اندازی صندوق‌های رمز ارزی در ماه‌های اخیر جهش زیادی است و شرکت سرمایه‌گذاری والکری در خط مقدم این روند قرار دارد. این شرکت مدیریت دارایی‌های رمز ارزی از راه‌اندازی اولین صندوق خود در آوالانچ (Avalanche) خبر داد.

گسترش خدمات صندوق‌ها به اکوسیستم آوالانچ

طبق این اطلاعیه، صندوق آوالانچ والکری (VAVAX) صرفاً در AVAX، توکن بومی شبکه آوالانچ سرمایه‌گذاری می‌کند. سرمایه‌گذاران باید حداقل ۲۵۰۰۰ دلار سرمایه‌گذاری کنند و هزینه مدیریت آن ۲ درصد است.

علاوه بر این، سرمایه‌گذاری روزانه بازخرید سهم را ارائه می‌‌دهد. این ششمین صندوق تک-دارایی است که توسط والکری راه‌اندازی شده است. همچنین دومین صندوق این شرکت است که در سال ۲۰۲۲ راه اندازی شد و نشان‌دهنده تمرکز این شرکت مدیریت دارایی برای تسلط بر اکوسیستم رمز ارزها است.

جدا از صندوق‌های تک-دارایی، والکری در اواخر آوریل یک تراست چند-سکه‌ای راه‌اندازی کرد که در بلاکچین های مختلف از جمله پالیگان (Polygon)، ترا (Terra)، بایننس کوین (Binance Coin), آوالانچ (Avalanche) و غیره سرمایه‌گذاری می‌کند.

مدیر عامل سرمایه‌گذاری والکری در صحبت درباره توسعه، فاش کرد که AVAX به دلیل نرخ پذیرش سریع و در حال رشد، ایده‌آل است.

او همچنین افزود:

AVAX از نظر پذیرش به سرعت در حال رشد است، عمدتاً به دلیل سرعت فوق‌العاده بالای تراکنش.

او همچنین اضافه کرد که راه‌اندازی این صندوق دسترسی منظمی را برای مشتریان به بخش کریپتو فراهم می‌کند.

آوالانچ یکی از پلتفرم‌های اصلی بلاکچین

آوالانچ (AVAX) در حال حاضر سیزدهمین رمز ارز بزرگ از نظر ارزش بازار است و پس از دوج کوین (Dogecoin) قرار دارد. علاوه بر این، طبق داده‌های ارائه شده توسط پلتفرم تجزیه و تحلیل DefiLlama، آوالانچ چهارمین زنجیره بزرگ اثبات سهام از نظر ارزش کل قفل‌شده (TVL) است.

آوالانچ اخیراً اعلام کرد که پل آن، پشتیبانی از شبکه بیت‌کوین را گسترش می‌دهد تا به دارندگان بیت‌کوین اجازه دهد دارایی‌ها را به‌طور امن به بلاکچین عمومی آوالانچ منتقل کنند.

 

پیشنهاد مطالعه: دوج کوین چیست؟ (DogeCoin)

 

Source

https://coiniran.com/?p=51002
دکمه بازگشت به بالا