ایستگاه خبر

برداشت بی‌سابقه‌ی بیت‌کوین از حساب صرافی‌ها

نمودار‌های ارائه شده از سوی موسسه‌‌ی معتبر تحلیلی-آماری Glassnode از اقدام کاربران برای برداشت بی‌سابقه‌ی بیت‌کوین از حساب صرافی‌‌ها و ذخیره‌ی آن در کیف‌ پول‌های سرد حکایت دارد. به‌علاوه، تعداد کاربرانی که قصد ثبت سفارش‌ خرید در کف قیمت دارند رو به افزایش است.

برداشت بی‌سابقه‌ی بیت‌کوین از حساب صرافی‌ها!

برداشت بی‌سابقه‌ی بیت‌کوین و عدم تمایل به سپرده‌گذاری

نمودارهای میانگین متحرک ۷ روزه‌ی سایت Glassnode بیانگر رفتار گاوی گسترده‌ی سرمایه‌گذاران است، درحال حاضر صرافی‌های رمز ارز به بالاترین میزان برداشت بیت‌کوین در بازه‌ی یک سال گذشته‌ی خود رسیده‌اند. در مارس ۲۰۲۰ شاهد رفتاری مشابه بودیم، اما میزان بیت‌کوین‌های برداشت شده تقریبا دو برابر حال حاضر بود.

برداشت بی‌سابقه‌ی بیت‌کوین از حساب صرافی‌ها!

نموداری دیگر از کاهش چشمگیر سپرده‌گذاری بیت‌کوین در صرافی‌های رمز ارز خبر می‌دهد، به‌نحوی که این معیار به کمترین میزان چهار ماهه‌ی خود یعنی ۲۶۴۵ عدد در بازه‌ی ۷ روزه رسیده است.

افزایش تعداد کاربران شبکه‌ی بیت‌کوین

در نمودار تحلیلی دیگری افزایش ورود «no-coiner» ها به بلاک‌چین بیت‌کوین به تصویر کشیده شده است. no-coiner به افرادی اطلاق می‌گردد که تاکنون فاقد دارایی‌های دیجیتال بوده و به‌طور کلی به بازار رمز ارزها کاملا بدبین‌اند. این استقبال گسترده از بیت‌کوین با تمایل کاربران در زمستان سال ۲۰۱۷ و ۲۰۱۸ مقایسه شده است.

برداشت بی‌سابقه‌ی بیت‌کوین از حساب صرافی‌ها!

no-coinerها قصد دارند تا در پایین‌ترین قیمت ممکن بیت‌کوین خود را خریداری نمایند. برترین رمز ارز بازار از ۱۰‌ام ماه می و پس از توئیت ماسک مبنی بر عدم پذیرش بیت‌کوین در شرکت تسلا با روندی نزولی روبرو شد. ضربه‌ی مهلک بعدی را کشور چین با اعمال محدودیت شدید بر فعالیت ماینرها بر پیکر بیت‌کوین وارد نمود.

در هنگام انتشار این خبر، قیمت هر واحد از بیت‌کوین برابر با ۳۷,۶۶۸.۲۵ دلار است.

پیشنهاد مطالعه: آیا بیت‌کوین پول آینده خواهد بود؟

Source

https://coiniran.com/?p=45777
دکمه بازگشت به بالا