ایستگاه خبر

به‌روزرسانی استانداردهای USDC توسط Circle و اهمیت آن برای استیبل‌کوین‌ها

Jeremy Allaire، مدیرعامل و بنیان‌گذار شرکت Circle، با پست توئیتی از تعهد تیم توسعه‌دهندگان خود برای ارتقای استانداردهای شفافیت USDC خبر داد.

۳۸ آدرس با بیش از ۲.۷ میلیارد دلار USDC مسدود شدند

Allaire با پست یک رشته توئیت به طور جامع درباره‌ی به‌روزرسانی‌های امنیتی که طی هفته‌های اخیر برای محصول پرچمدار شرکت خود یعنی استیبل‌کوین USDC رخ داده است، سخن گفت.

وی با به اشتراک‌گذاری گزارش‌های USD مدعی شد که USDC پایدارترین استیبل‌کوین بازار است و طی دو سال اخیر موفق شده است شاخص انحراف از معیار (SD) خود را همواره زیر ۰.۰۰۳ دلار حفظ کند.

USDC استیبل‌کوینی حسابرسی شده و مورد تائید است که از قوانین OFAC کاملا (۱۰۰ درصد) پیروی می‌کند. شرکت Circle با تبعیت از تحریم‌ها اقدام به بلوکه کردن ۳۸ آدرس کیف‌پول مرتبط با USDC گرفته است که در آن‌ها مجموعا ۲.۷ میلیون دلار دارایی وجود داشته است. در به‌روزرسانی‌های اخیر تفکیک هفتگی شاخص‌های اصلی مالی این پروتکل نیز در دسترس عموم قرار گرفته است.

وی در ادامه برخی اطلاعات مربوط به ادغام USDC با پلتفرم‌های جهانی وب۳ را منتشر کرد که براساس آن‌ این استیبل‌کوین هم‌اکنون ازسوی ۱۸۰ صرافی و بیش از ۳۰ پروتکل مختلف حمایت می‌شود.

USDC همواره قابل بازخرید است

این شرکت با حصول اطمینان از اعتبار ذخایر USDC خاطرنشان کرد که این استیبل‌کوین توسط خزانه‌ی کوتاه‌مدت ایالات متحده (۸۰%) و پول نقد (۲۰%) پشتیبانی شده که ازسوی موسسات آمریکایی تنظیم‌ می‌شوند.

شرکت Circle با انتقاد از ذخایر چندگانه‌ی رقبای خود افزود:

«USDC از ذخایری که پر ریسک هستند و لیکوئیدیتی بالایی دارند مانند رمز ارزها، اوراق بهادار خصوصی یا دولتی، وام‌های تضمینی، سند و ضمانت‌های تجاری و هرگونه کالا یا دارایی که دلار آمریکا آن‌ها را تائید نکرده باشد، استفاده نمی‌کند. همچنین بهره‌مندی از دارایی‌هایی که دراختیار اشخاص واسطه با حجم کم یا محدود نقدینگی باشد در دستور کاری شرکت ما نخواهد بود».

در نتیجه ضمانت می‌کنیم که همیشه بتوانید هر واحد از توکن‌های خود را با یک دلار آمریکا معاوضه کنید. در سال گذشته شرکت ما موفق شد تا طبق درخواست مشتریان ۱۰۸.۴ میلیارد دلار از USDCها را به دلار تبدیل کند.

پیشنهاد مطالعه: معرفی بهترین بازی‌های P2E برای کسب درآمد در بلاک‌چین EOS

Source

https://coiniran.com/?p=57409
دکمه بازگشت به بالا