ایستگاه خبر

پلتفرم‌ توکن امنیتی ایالات متحده (TokenSoft) به انجمن بلاک‌چین پیوست

پلتفرم توکن‌های امنیتی TokenSoft به انجمن بلاک‌چین (BA) مستقر در ایالات متحده پیوست و اتوماسیون شدن کارها، رعایت مقررات و استفاده صحیح از فناوری بلاک‌چین را از دلایل این حرکت ذکر کرد. پلتفرم صدور توکن مستقر در سانفرانسیسکو در بیانیه رسمی در تاریخ ۲۷ آوریل گفت که برای آموزش تنظیم کننده‌ها و مقامات منتخب در مورد مزایای استفاده از فناوری بلاک‌چین و نیاز به استانداردهای نظارتی ملی، وارد این سازمان می شود.

TokenSoft با اعلام اینکه این شرکت در انجمن بلاک‌چین (BA) نقش اصلی را ایفا خواهد کرد، گفت که این اقدام برای پیشبرد استفاده از فناوری بلاک‌چین تحت مقررات فعلی، افزایش رعایت نظارتی بر روی استانداردهای توکن‌های امنیتی و در نهایت دستیابی به اتوماسیون بهتر برای زیرساخت‌های مبتنی بر بلاک‌چین انجام شده است.

کریستین اسمیت، مدیر اجرایی BA در بیانیه‌ای گفت که همکاری TokenSoft با این سازمان چشم اندازی عمیق در حمایت از تاجران و خریداران قانون اوراق بهادار فراهم می‌کند. الکس لوین، رئیس حقوقی TokenSoft همچنین به عنوان رئیس کارگروه امنیت توکن فعالیت خواهد کرد.

حمایت‌های قانونی انجمن بلاک‌چین

انجمن بلاک‌چین (BA) در حمایت از سایر شرکت‌های بلاک‌چین با چالش‌های قانونی روبرو شده است. این سازمان در سال ۲۰۲۰ از پیامرسان‌ کانادایی Kik و Telegram که هر دو با دعوی قضایی کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده روبرو هستند، حمایت کرده است.

 

Source

https://coiniran.com/?p=38496
دکمه بازگشت به بالا