ایستگاه خبر

AirBit Club مجرم شناخته شد! از وعده‌دهندگان سودهای هنگفت دوری کنید!

قانون‌گذاران آمریکایی امروز حکمی را منتشر کردند که در آن برخی از شرکت‌های تجاری مختلف محکوم به فعالیت‌های مجرمانه مالی شده اند. از جمله این شرکت‌ها AirBit Club است. شرکتی که به گفته قانون‌گذاران در حال فروختن طرح‌های سرمایه‌گذاری غیر قانونی بوده است. شرکت AirBit Club سود روزانه مشخصی را تضمین می‌کرد که این نیز در نظر قانون‌گذاران فعالیت مجرمانه شناخته شده است.

در طرح مالی AirBit Club افراد می‌توانستند با معرفی مستقیم مشتریان دیگر کمیسیون دریافت کنند و اگر فرد معرفی شده نیز افراد دیگری را معرفی می‌کرد، کمیسیون دیگری نیز به صورت هرمی به فرد اول تعلق می‌گرفت.

نام متهمان در این پرونده مشخص شده است. از جمله آنها دو سانتوس و رودریگوئز به عنوان مدیران ارشد AirBit Club شناخته شده‌اند. طبق شواهد آنها پیشتر نیز در طرحی پانزی موسوم به Vizinova مبلغی بالغ بر ۱.۴ میلیون دلار کلاه‌برداری کرده بودند.

وکیل اسکات هاگس نیز که در کالیفرنیا دفتر حقوقی دارد از دیگر متهمان این پرونده است. وی متهم است که این طرح پانزی را تبلیغ می‌کرده است. او همچنین در گم کردن اطلاعات منفی در رابطه با شرکت AirBit Club از اینترنت فعالیت‌هایی داشته است.

جرم دقیق این شرکت اغفال افراد به سرمایه‌گذاری در استخراج رمز ارزها با تاکتیک‌های طرح‌های پانزی بوده است. افراد در طرح‌های سرمایه‌گذاری ۳۰۰ روزه با توجه به حجم سرمایه‌گذاری خود با وعده سودهای هنگفت تضمین شده مواجه می‌شدند.

Source

بیشتر بخوانیم:پلتفرم غیر متمرکز dYdX برای محصولات پیشرفته مالی

https://coiniran.com/?p=40766
دکمه بازگشت به بالا