ایستگاه خبر

ارتش نیروی دریایی ایالات متحده از استخراج بلاک‌ با استفاده از تلفن‌ همراه‌های دولتی منع شد

نیروی دریایی ایالات متحده استفاده از طیف وسیعی از برنامه‌های کاربردی دستگاه‌های تلفن همراه، از جمله برنامه‌های استخراج پاداش بلاک، را ممنوع اعلام کرد.

Marine Corps در ۲۸ ژوئیه یادداشتی را منتشر کرد که در آن دستورالعمل جدیدی در مورد استفاده از برنامه‌های تجاری در دستگاه‌های تلفن همراه با سرویس دولتی (GFE) ارائه شده است. مطابق با این یادداشت، اعضای این سرویس‌ دیگر نمی‌توانند از دستگاه‌های تلفن همراه GFE برای دسترسی به برنامه‌های استخراج رمزارزها استفاده کنند.

این یادداشت همچنین دسترسی اعضای را به اپلیکیشن‌های بازی، دوستیابی، قمار و محافظت از امنیت ممنوع اعلام کرد. این قانون همچنین برنامه‌هایی را که صراحتاً برای دسترسی به محتوای نامناسب یا غیرقانونی طراحی شده‌اند ممنوع کرده است.

در حالی که ارتش نیروی دریایی از ابزار اتوماتیک برای جلوگیری از نصب برنامه‌های ممنوعه استفاده می‌کند، از اعضای خود خواسته است هر برنامه‌ای را که قادر به دور زدن این ابزار باشد، گزارش دهند. همچنین به سربازان اخطار داده می‌شود که هنگام استفاده از برنامه‌هایی که فیلم یا صوتی را ضبط می‌کنند، احتیاط کنند، حتی اگر این برنامه‌ها در لیست سیاه قرار نگرفته باشند.

بیشتر بخوانید: ||مخاطرات استفاده از پول مجازی||

علاوه بر این، آنها باید هنگام استفاده از برنامه‌هایی که مکان‌یاب و GPS دارند، هوشیار باشند، زیرا می‌توانند عادات مسافرتی آنها و به دنبال آن، امکانات تفنگداران را فاش کند. البته، در این یادداشت، اعضای نیروی دریایی از استخراج رمزارز با تجهیزات شخصی خود منع نشده‌اند.

 

Source

https://coiniran.com/?p=40446
دکمه بازگشت به بالا