ایستگاه خبر

CFTC اعلام کرد: بایننس با ۳۰۰ حساب مرتبط با CZ معامله می‌کرده است!

بر اساس گزارش کمیسیون معاملات آتی کالای ایالات متحده (CFTC)، بایننس معاملاتی را با ۳۰۰ حساب وابسته با چانگ‌پنگ ژائو مدیرعامل این صرافی انجام داده است. در همین راستا این آژانس آمریکایی امروز علیه صرافی و ژائو در دادگاه فدرال شکایتی تنظیم کرد.

علاوه بر این، گزارش شده است که این ۳۰۰ حساب تحت «نظارت یا کنترل ضد تقلب یا ضد دستکاری» قرار نگرفته بودند، همچنین این حساب‌ها از سیاست‌های معاملاتی داخلی که به تازگی اجرا شده است مستثنی شده بودند.

شکایت CFTC از بایننس به دلیل معامله با حساب‌های وابسته

بر اساس اسناد دادگاه، CFTC ایالات متحده ادعا می‌کند بایننس با ۳۰۰ حساب که به طور مستقیم و غیرمستقیم با مدیر عامل بایننس، چانگ‌پنگ ژائو، مرتبط است، معامله کرده است. صبح امروز این شکایت CFTC در دادگاه فدرال شیکاگو ثبت شد.

کمیسیون معاملات آتی کالای ایالات متحده در اسناد خود اعلام کرد:

در طول دوره ذکرشده، بایننس با تقریباً ۳۰۰ حساب که همگی به نوعی، مستقیم یا غیرمستقیم، متعلق به ژائو هستند، در پلتفرم خود معاملاتی انجام داده است.

Binance Hosted 55% of Global Spot Trading in January Since FTX Collapse

علاوه بر این بیان کرد:

ژائو همچنین از طریق دو حساب شخصی در پلتفرم بایننس معامله می‌کرده است.

از زمان سقوط FTX در ژانویه حدود ۵۵ درصد از معاملات نقطه‌ای جهان در پلتفرم بایننس انجام می‌شد.

همچنین در این دادخواست آمده است که اقدامات حفاظتی خاصی بر روی آن ۳۰۰ حساب وابسته انجام نشده است. به طور خاص، بر روی این حساب‌ها «هیچ نظارت یا کنترل ضد تقلب یا ضد دستکاری» اعمال نشده است. علاوه بر این، این ۳۰۰ حساب از «سیاست معاملات داخلی» شرکت مستثنی بوده‌اند.

علاوه بر این، این دعوی به معاملات صرافی در ایالات متحده هم اشاره کرده است.در متن این شکایت آمده است «بایننس به طور هدفمند هویت و مکان نهادهایی را که پلتفرم معاملاتی را اداره می‌کنند، پنهان می‌کند». در ادامه، ذکر شده است: «مدیریت ارشد بایننس نتوانسته است به درستی بر فعالیت‌های بایننس نظارت کند و در واقع، فعالانه در راستای نقض قوانین ایالات متحده تلاش کرده است.»

 

پیشنهاد مطالعه: صرافی های متمرکز و خطراتی که برای سرمایه کاربران دارند

 

 

Source

https://coiniran.com/?p=61802
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را با کوین ایران به اشتراک بگذارید!x