ایستگاه خبر

هارد فورک Bitcoin Cash و سردرگمی در جامعه کریپتو

آزمایشگاه‌ Satoshi، تولیدکنندگان کیف پول‌های سخت‌افزاری Trezor، اعلام کرده‌اند که پشتیبانی فوری از هارد فورک Bitcoin Cash را، که ممکن است در این ماه اتفاق بیفتد، ارائه نمی‌دهد.
در همین حال، پلتفرم بسیاری از صرافی‌ها متعهد شده‌اند که از فورک آینده پشتیبانی کنند. از جمله آنها Binance ،Huobi و OKEx هنوز در تلاش‌اند.

هارد فورک Bitcoin Cash نتیجه از رقابت داخلی توسعه‌دهندگان

پس از ماه‌ها اختلاف در جامعه بیت کوین کش، که مسلماً کوچک است، توسعه دهندگان پشت BCHABC به نظر می‌رسد که در ۱۵ نوامبر هارد فورک جدیدی ارائه دهند. هدف این است که متسقیماً و به طور خودکار ۸٪ از پاداش بلوک را به توسعه‌دهنده پرداخت کنید.

با این حال، به نظر می‌رسد که بیشتر شبکه با این تغییر مخالف است. داده‌های Coin.Dance نشان می‌دهد که بیش از ۷۵٪ شبکه Bitcoin Cash در حال حاضر با شبکه غیر ABC، Bitcoin Cash Node در ارتباط‌اند.
شبکه جدید Bitcoin Cash Node شامل صندوق توسعه‌دهنده نیست. بدون اجماع جامعه، احتمالاً همانطور که Satoshi Labs روز پنجشنبه در پست وبلاگ Trezor نوشت، اختلافات منجر به نسخه دیگری از Bitcoin Cash خواهد شد.

Trezor در نهایت از زنجیره BCH غالب پشتیبانی می‌کند

جزئیات این پست نشان می‌دهد که این کیف پول سخت‌افزاری به پشتیبانی از اجرای BCHABC پس از ۱۵ نوامبر ادامه خواهد داد. این شرکت افزود که هارد فورک Bitcoin Cash ممکن است باعث اختلال در سرویس‌دهی شود.
آزمایشگاه Satoshi می‌گوید‌، در صورت انشعاب زنجیره‌ای، نظارت بر هر دو شبکه ادامه خواهد یافت. هر برنامه‌ای که حمایت کافی را به دست آورد، این شرکت افزودن پشتیبانی روی کیف پول‌های سخت‌افزاری Trezor را برایش در نظر خواهد گرفت.
به همین ترتیب، اگر نود Bitcoin Cash به عنوان اولویت واضح جامعه انتخاب شود، این شرکت «پشتیبانی Bitcoin Cash ABC را رها کرده و به شبکه جدید متصل می‌شود.» با وجود علائم اولیه اجماع بر نود BCH، آزمایشگاه Satoshi اعلام کرده که ممکن است مدتی طول بکشد تا اتفاق نظر جامعه درباره این انشعاب به وجود شود.

 

Source

https://coiniran.com/?p=41858
دکمه بازگشت به بالا