ایستگاه خبر

یونی‌سوآپ به زودی مبادلات غیرمتمرکز NFT را در پلتفرم Sudoswap عرضه خواهد کرد

آمادگی یونی‌سوآپ برای راه‌اندازی پلتفرم مبادلاتی Sudoswap نشان‌دهندۀ پیشرفت مطلوب طرح این صرافی غیرمتمرکز (DEX) پیشرو در حوزۀ NFTها است.

پشتیبانی همزمان از بازارهای متمرکز و غیرمتمرکز NFT

برنامه‌های NFT یونی‌سوآپ درحال تحقق هستند. Scott Lewis، مسئول ارشد محصولات NFT این صرافی، با پست توئیتی به راه‌اندازی مبادلات NFT این صرافی با پشتیبانی کامل پلتفرم Sudoswap اشاره کرد و ادغام این ویژگی را با ضمیمه کردن عکسی از داده‌های استخر تضمین کرد.

یونی‌سوآپ به زودی مبادلات غیرمتمرکز NFT را در پلتفرم Sudoswap عرضه خواهد کرد

یونی‌سوآپ بزرگترین صرافی غیرمتمرکز جهان است که امکان مبادلات آزاد و بدون مجوز رمز ارزها را به کاربران می‌دهد. براساس داده‌های DeFi Llama صرافی Uniswap هم‌اکنون دارای بیش از ۶ میلیارد دلار ارزش قفل‌شده (TVL) در استخرهای نقدینگی خود در بلاک‌چین‌های اتریوم، پالیگان، آربیترام، اپتیمیسم و Celo است.

یونی‌سوآپ به زودی مبادلات غیرمتمرکز NFT را در پلتفرم Sudoswap عرضه خواهد کرد

Uniswap در ماه ژوئن (تیر) خبر از مالکیت تجمیع‌گر بازار NFTهای Genie داد. صرافی یونی‌سوآپ قصد دارد به جای میزبانی NFTها در پلتفرم خود، دسترسی کاربران به این توکن‌های دیجیتال را از چندین بازار ممکن سازد. تیم مدیریتی یونی‌سوآپ پشتیبانی از NFTها را پاسخی واضح به رشد ارزش این محصولات در بازار دارایی‌های دیجیتال توصیف کرد.

Sudoswap را می‌توان یک صرافی غیرمتمرکز دانست که به کاربران اجازۀ خرید-فروش و مینت استخرهای نقدینگی NFTها را خواهد داد. این پلتفرم همچنین با بهینه‌سازی هزینۀ گس تنها ۰.۵ درصد هر تراکنش را به عنوان کارمزد دریافت می‌کند که پنج برابر کمتر از کارمزد ۲.۵ درصدی OpenSea است.

توئیت Lewis حاکی از آن است که Uniswap نه تنها از بازارهای متمرکز سنتی NFT مانند OpenSea و LooksRare پشتیبانی می‌کند، بلکه سایر پلتفرم‌های غیرمتمرکز و نوپا نیز موردتوجه آن قرار گرفته‌اند. طبق پیش‌بینی‌های تیم توسعه‌دهنده، بازار جدید Sudoswap از پاییز امسال فعالیت خود را آغاز خواهد کرد.

پیشنهاد مطالعه: معرفی مجموعه NFT میبیتس (Meebits) + آموزش خرید Meebits

Source

https://coiniran.com/?p=57536
دکمه بازگشت به بالا