ایستگاه خبر

تیزر تبلیغاتی ۵۲۵ هزار دلاری

تیزر تبلیغاتی نسخه‌ی سوم یونی‌سوآپ (V3) در قالب توکن‌ NFT توانست ۳۱۰ اتریوم، معادل ۵۲۵ هزار دلار، فروخته شود. سازنده‌ی این تیزر که با نام مستعار «pplpleasr» شناخته می‌شود، این ویدئو را در قالب توکن NFT در پلتفرم Foundation ضرب نمود. قیمت پیشنهادی اولیه‌ برای این تیزر انیمیشنی که «x*y=k» نام دارد ۸.۸۸ اتریوم در روز جمعه بوده است.

pplpleasr که عمده شهرت وی بخاطر تولید انیمیشن‌های جذاب برای امورمالی غیرمتمرکز (DeFi) است، قبلا با پروژهای سرشناسی همچون Aave، Sushiswap و Yearn.Finance همکاری داشته است.

تک‌شاخ و صور فلکی

تیزر یونی‌سوآپ V3 صحنه‌ا‌ی خیالی‌ است که در آن یک اسب تک‌شاخ به سمت لوگوی اتریوم بر فراز یک دریاچه شناور است. در ادامه‌ی این ویدئو چندین منحنی نمایان شده که در قالب یک صور فلکی، عبارت V3 را به‌تصویر می‌کشند.

pplpleasr تیزر خود را سفری به سمت سرزمین موعود اتریوم توصیف نموده است. در توضیح باید دانست که نماد یونی‌سوآپ یک اسب تک‌شاخ است و منحنی‌های موجود به منحنی قیمتی حاضر در استخرهای نقدینگی یونی‌سوآپ اشاره می‌کنند. در نهایت، x*y=k فرمول تعیین کننده‌ی ارزش هر دارایی در استخر یونی‌سوآپ است.

این NFT مزایده‌ی جنجالی خود را در شب گذشته با پیشنهاد نهایی PleasrDAO به ارزش ۳۱۰ اتریوم خاتمه داد. pplpleasr که از این پیشنهاد کاملا به وجد آمده بود افزود: «در تصمیمی مشترک من و یونی‌سوآپ قصد داریم تا درآمد حاصله از فروش این NFT را به موسسات خیریه‌ی افراد آسیایی-آمریکایی، جزایر اقیانوس آرام و سایر اقلیت‌ها اهدا نماییم.»

پس از گمانه‌زنی‌های فراوان، سرانجام یونی‌سوآپ نسخه‌ی سوم بروزرسانی خود را در آغاز این هفته اعلام نمود. نسخه‌ی آینده‌ی این پروتکل به تامین‌کننده‌گان نقدینگی بازار تا ۴۰۰۰ برابر ارزش سرمایه و دیگر امتیازات دیگر اعطا خواهد نمود. تاریخ عرضه‌ی آن پنجم ماه می در شبکه‌ی اصلی (mainnet) بوده و انتظار می‌رود برای راهکار لایه‌ دو Optimism نیز اندکی بعد قابل دسترسی باشد.

پیشنهاد مطالعه: معرفی صرافی یونی سوآپ و توکن UNI

Source

https://coiniran.com/?p=44843
دکمه بازگشت به بالا