ایستگاه خبر

پیشی گرفتن Uniswap از از SushiSwap پس از کاهش پاداش SUSHI

پاداش بلوک SUSHI برای ارائه‌دهندگان نقدینگی (LP) از ۱۰۰۰ توکن به ۱۰۰ مورد کاهش یافته است، همین موضوع باعث شد که در عرض کمتر از ۲۴ ساعت Uniswap  از SushiSwap پیشی بگیرد و ارزش کل قفل شده (TVL) آن نسبت به رقیب تازه کار خود، SushiSwap بیشتر شود.

طبق SushiSwap Vision، که یک فورک کاوشگر مورد استفاده Uniswap است، ارزش کل قفل شده در SushiSwap از $ ۱.۴۶ میلیارد دلار کریپتو در روز شنبه حدود ساعت ۲۳:۰۰ UTC به ۸۸۵ میلیون دلار در زمان خبر کاهش یافته است. قیمت SUSHI افت کمتری داشته است و در این بازه زمانی از ۲.۴۵ دلار به ۲.۲۳ دلار کاهش یافته است.

|| بیشتر بخوانید: فورک و انواع آن ||

طبق اطلاعات ارائه شده توسط Uniswap، ارزش کل قفل شده Uniswap در زمان انتشار خبر به تقریبا ۹۵۵ میلیون دلار رسیده است.
SushiSwap روز شنبه پس از انتقال موفقیت‌آمیز ۸۰۰ میلیون دلار دارایی از Uniswap و طبق برنامه‌ریزی قبلی پاداش بلوک را برای تأمین کنندگان نقدینگی (LP) از ۱۰۰۰ به ۱۰۰ SUSHI کاهش داد.
پاداش‌های بالای ابتدایی برای متقاعد کردن ارائه‌دهندگان نقدینگی‌ Uniswap طراحی شده بود که توکن‌های LP خود را به SushiSwap بسپارند، به این منظور که بتواند هنگام فعال شدن SushiSwap قسمت زیادی از دارایی‌های Uniswap را به آن منتقل کنند (همین اتفاق هم افتاد و Uniswap انتقال خود را با تقریباً دو برابر دارایی که  از قبل داشت، پایان داد).
این افت نشان می‌دهد تعداد قابل توجهی از ارائه‌دهندگان نقدینگی به جای حمایت از یک گزینه غیرمتمرکزتر، در پی به حداکثر رساندن منابع SUSHI خود بوده‌اند.

 

Source

https://coiniran.com/?p=41126
دکمه بازگشت به بالا