ایستگاه خبر

یونی‌سواپ نسخه جدید خود در شبکه مون‌بیم ‌راه‌اندازی می‌کند

یونی‌سواپ (Uniswap) از راه‌اندازی نسخه جدید خود در شبکه مون‌بیم (Moonbeam)، یکی از پاراچین‌های پولکادات (Polkadot) خبر داد.

این طرح که در راستای برنامه‌های این صرافی غیرمتمرکز به منظور ارائه خدمات متنوع‌تر پیشنهاد شده بود با استقبال زیادی مواجه شد و با کسب اکثریت آراء به تصویب رسید.

این برنامه قرار است که فضای حاکم بر این صرافی‌ را به یک محیط غیرمتمرکز و امیدوارکننده تبدیل کند و با شبیه‌سازی عملکرد اتریوم، قابلیت نقل‌وانتقالات را در این برنامه بهبود ببخشد. قراردادهای هوشمند برای این تبادل در حال حاضر در مونترآل هستند؛ تنها یکپارچه سازی فرانت‌اند و به روزرسانی روتر خودکار هنوز پیاده سازی نشده است.

یونی‌سواپ برترین و محبوب‌ترین صرافی غیرمتمرکز براساس حجم معاملات روزانه، از طریق پارا-چین مون‌بیم به پولکادوت می‌آید و حجم و نقدینگی را در سراسر اکوسیستم افزایش می‌دهد!

شبکه مون‌بیم با تمرکز بر فضایی مناسب برای توسعه‌دهندگان، انتقال برنامه‌های مبتنی بر اتریوم خود را به شبکه پولکادات تسهیل می‌کند.

تأکید فعلی یونی‌سواپ بر مدیریت مسائل نقدینگی اولیه برای پلتفرم جدید است. این طرح در مورد کمبود موقت نقدینگی به دلیل بی‌ثباتی بازار هشدار می‌دهد. به عنوان یک راه حل، مشارکت‌کنندگان در اجرای طرح در حال بررسی درخواست برای کمک مالی مون‌بیم برای تسریع در تأمین نقدینگی‌اند. به این معنی سرمایه‌ها، در صورت تأیید، توسط سازمان غیرمتمرکز خودمختار (DAO) یونی‌سواپ اداره می‌شود.

عمر السار، مدیر اجرایی توسعه کسب و کار در بخش تقویت تکنولوژی  پولکادات، نظر مثبتی درباره این طرح داشت. وی ادعا کرد ادغام جدید سرعت و امنیت را برای کاربران یونی‌سواپ افزایش می‌دهد:

پولکادات برای یونی‌سواپ مناسب است، و کاربران آن می‌توانند هر چیزی را که پاراچین‌های شبکه ارائه می‌دهد، مانند عملکرد بالا، مقیاس‌پذیری، امنیت و قابلیت همکاری کشف کنند.

پولکادات از شبکه‌های بلاکچین به هم پیوسته یا «پاراچین»ها تشکیل شده است، و امنیت آن‌ها را با زنجیره رله پولکادات ارائه می‌دهد. پاراچین مون‌‌بیم که جزء این شبکه است، به طور استراتژیک همانند محیط توسعه‌دهنده اتریوم طراحی شده و به دنبال ساده‌سازی فرآیند برای توسعه‌دهندگانی است که به دنبال انتقال برنامه‌های اتریوم خود به اکوسیستم پولکادات هستند.

طبق داده‌های کوین‌مارکت‌کپ، یونی‌سواپ بزرگترین صرافی غیرمتمرکز جهان از نظر حجم معاملات است و میانگین معاملات روزانه آن حدود ۵۵۰ میلیون دلار است. یونی‌سواپ که در شبکه اتریوم متولد شد، پیوسته در حال گسترش دامنه دسترسی خود به شبکه‌های دیگر است.

 

پیشنهاد مطالعه: معرفی صرافی یونی سوآپ و توکن UNI

 

 

Source

https://coiniran.com/?p=62437
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را با کوین ایران به اشتراک بگذارید!x