ایستگاه خبر

یونی‌سواپ راه‌اندازی در Gnosis و Moonbeam را تأیید کرد

پلتفرم DeFi یونی‌سواپ اعلام کرده است که روی دو بلاکچین جدید راه‌اندازی خواهد شد: Gnosis Chain و Moonbeam Network.

یونی‌سواپ به جی‌نوسیس و مون‌بیم می‌آید

در جریان رأی‌گیری جامعه هفته گذشته، دارندگان توکن حاکمیتی تقریباً با اتفاق آرا به راه‌اندازی یونی‌سواپ در جی‌نوسیس و مون‌بیم رأی دادند.

هر دو رأی با نتایج تقریباً یکسانی به تصویب رسید. ۹۹.۹۹ درصد از آرا موافق راه‌اندازی در هر زنجیره بودند: ۵۰.۷ میلیون UNI به نفع Moonbeam و ۴۶.۱ میلیون UNI به نفع Gnosis. تنها ۰.۰۱ درصد از آرا (۳۰۸۰ UNI) با این تصمیمات مخالف بود.

دارندگان بزرگ این سکه هم در رأی‌گیری شرکت کردند، از جمله شرکت توسعه اتریوم از ConsenSys، مدیر Crypto.com، و برنامه‌های بلاکچین دانشگاه‌های میشیگان و کلمبیا.

ساخت اکوسیستم اتریوم

تصمیم به راه‌اندازی در هر بلاکچین به یونی‌سواپ کمک می‌کند تا به گوشه‌های جدیدی از اکوسیستم DeFi راه یابد.

زنجیره جی‌نوسیس با EVM (ماشین مجازی) اتریوم سازگار است و برای انجام تراکنش‌های سریع و کم‌هزینه طراحی شده است. جی‌نوسیس ۱۰ میلیون دلار برای حمایت از یک برنامه استخراج نقدینگی در یونی‌سواپ ارائه خواهد کرد. شبکه Moonbeam هم یک بلاکچین با هدف ادغام پولکادات و اتریوم است.

علاوه بر دو زنجیره جدید، یونی‌سواپ از چهار زنجیره دیگر نیز پشتیبانی می‌کند: اتریوم، پالیگان، اپتیمیسم و آربیتروم.

اگرچه بیشتر فعالیت‌های آن بر روی بلاکچین اتریوم انجام می‌شود، ارزش کلی یونی‌سواپ در این است که افزوده‌ای ارزشمند به هر بلاکچینی است که ممکن است از آن پشتیبانی کند.

طبق گفته DeFi Pulse، یونی‌سواپ در حال حاضر دارای ۷.۰۵ میلیارد دلار ارزش کل قفل شده است که آن را به سومین پلتفرم بزرگ DeFi تبدیل می‌کند.

 

پیشنهاد مطالعه: آموزش کار با صرافی یونی سواپ (Uniswap) + ویدیو

 

Source

https://coiniran.com/?p=57285
دکمه بازگشت به بالا