ایستگاه خبر

سرمایه‌گذاری یونیسف در شرکت‌های فعال در حوزه کریپتو

یونیسف در بزرگترین سرمایه گذاری رمزارز خود تا به امروز، به شرکت‌هایی کمک می‌کند که از فناوری بلاکچین برای ارائه اهداف انسانی استفاده می‌کنند.

صندوق کودکان سازمان ملل متحد (یونیسف) روز جمعه اعلام کرد که در هشت شرکت فناوری به‌واسطه فعالیت در حوزه رمزارز سرمایه‌گذاری می‌کند. صندوق رمزارز یونیسف در هشت شرکت از هفت کشور در حال توسعه، ۱۳۵ اتریوم (یعنی حدود ۳۰،۰۰۰ دلار) برای کمک به توسعه پروتوتاییپ‌ها و مقیاس‌بندی پروژه‌های آنها سرمایه‌گذاری خواهد کرد.

شرکت‌های موردنظر به این خاطر انتخاب شدند که همه آنها در حال توسعه فناوری برای پیشبرد اقدامات مختلف بشردوستانه، از جمله تلاش برای کاهش خطرات COVID-19 برای کودکان هستند. این بزرگترین سرمایه‌گذاری است که یونیسف تاکنون به پروژه های رمزارز اختصاص داده است.

سرمایه‌گذاران از میان ۴۰ شرکت نوپا انتخاب شدند. هشت شرکت منتخب قبلاً تا ۱۰۰،۰۰۰ دلار برای توسعه کالاهای اپن‌سورس و دیجیتال از این صندوق دریافت کرده‌اند.

شرکت‌ها بر اساس ارزیابی‌های فنی، ارزیابی کیفیت راه‌حل‌های فناوری اپن سورس، و موارد دیگر انتخاب شدند. نماینده یونیسف گفت: «شرکت‌ها این سرمایه را برای رشد تجاری، محصول و مساعدت فنی، توسعه UX و UI، دسترسی به متخصصان و شرکا، و همچنین فرصت‌هایی برای ارائه راه‌حلهایشان دریافت خواهند کرد.»

 

Source

https://coiniran.com/?p=39624
دکمه بازگشت به بالا