ایستگاه خبر

شروع تحقیقات پارلمان بریتانیا درخصوص صنعت کریپتو

گروه کریپتو و دارایی‌های دیجیتال (APPG) پارلمان بریتانیا خبر از شروع تحقیقات خود برای تهیۀ گزارش‌های دولتی درخصوص صنعت کریپتو داد. این گروه دو حزبی از نمایندگان مجلس و روئسای احزاب سیاسیِ اصلی تشکیل شده و در حکم انجمنی برای قانون‌گذاری و هم‌فکری در امور مربوط به کریپتو عمل خواهد کرد.

در بیانیۀ مطبوعاتی APPG آمده است که تحقیقات مذکور بر چالش‌های اصلی قانون‌گذاری درخصوص سازوکار رمز ارزها و دارایی‌های دیجیتال در بریتانیا تمرکز داشته و اظهارنامه‌های کتبی را تا تاریخ ۵ سپتامبر (۱۴ شهریور) قبول می‌کند.

گروه APPG قصد دارد تا با اپراتورهای کریپتو، تنظیم‌کنندگان، کارشناسان، قانون‌گذاران ارزهای دیجیتال بانک مرکزی (CBDC)، حفاظت از حقوق مصرف‌کننده و جرائم اقتصادی تعامل برقرار کند. این گروه همچنین قصد دارد تا طی ماه‌های آتی چندین جلسۀ مصاحبه با حاضرین این حوزه برقرار کند.

Lisa Cameron، نمایندۀ مجلس بریتانیا و رئیس گروه APPG، خاطرنشان کرد:

«دولت بریتانیا، سازمان‌های تنظیم‌کننده و نمایندگان پارلمان لازم است تا با جدیت هرچه تمام به تعهدات خود به حوزۀ کریپتو و دارایی‌های دیجیتال پایبند باشند».

گروه APPG قرار است تا تمام یافته‌های خود را با کمیتۀ منتخب وزارت خزانه‌داری در پارلمان بریتانیا به اشتراک بگذارد، گفتنی است که این کمیته نیز تحقیقات خود را در این زمینه آغاز کرده است.

پیشنهاد مطالعه: رخداد تسلیم بازار (Market Capitulation) در ارزهای دیجیتال چیست؟

Source

https://coiniran.com/?p=57000
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را با کوین ایران به اشتراک بگذارید!x