ایستگاه خبر

همکاری بانک دیجیتال Revolut با شرکت فایربلاکس برای تولید محصول جدید

بانک دیجیتال مستقر در انگلستان، Revolut، اخیرا با بستر ذخیره‌سازی و تراکنش دارایی دیجیتال،فایربلاکس، وارد مشارکت شده است تا یک زیرساخت پرداخت امن را برای خدمات رمزارز جدید این یانک دیجیتال فراهم کند.

این بانک در حال حاضر برای مشتری خود دسترسی به بیت کوین،اتر، Litecoin، ریپل و بیتکوین کش را فراهم کرده اما رمزارز‌ها بجای مشتریان، توسط شرکت نگهداری می شوند و نمی توانند به خارج از برنامه انتقال داده شوند.

بنا بر گزارش خبرگزاری Theblockcrypto، همانطور که روز پنجشنبه اعلام شد، بانک دیجیتال Revolut برای ارائه خدمات رمزارز جدید خود به ۱۳ میلیون مشتری در سراسر جهان، از کیف پول و زیرساخت شبکه Fireblocks استفاده می‌کند.

این شرکت هنوز اطلاعات رسمی درباره محصولات جدید خود به اشتراک نگذاشته است. تنها اظهاریه رسمی این شرکت بیان کرد که استفاده از راه‌حل مدیریت رمزارز به Revolut کمک می کند تا تسویه حساب‌های نقدینگی را به سادگی انجام دهد و  بهترین قیمت را برای مشتریان تضمین کند،‌ در حالی که ریسک طرف مقابل را کاهش می‌دهد.

وجه منحصر به فرد محصول فایربلاس

فایربلاکس با استفاده از حق اختراع خود به فناوری محاسباتی چند جانبه در کیف پول خود متکی است. این شرکت در مجموع ۷۰ میلیارد دلار دارایی دیجیتال را  انتقال داده است. مجموعه مشتریان این شرکت، از صرافی‌ها تا صندوق های تأمینی، طیف وسیعی از موسسات را شامل می شود.

فناوری محاسبات چند جانبه، یک زمینه در حال ظهور رمزنگاری است که توزیع محاسبات را در بین تعداد زیادی از اعضا انجام می دهد بدون اینکه به هیچ یک از طرفین اجازه دهد داده‌های دیگری را ببیند.

بیشتر بدانیم: معرفی علم رمزنگاری و بررسی کاربرد آن در بلاک چین

مایل شائولوف، مدیر اجرایی فایربلاکس می‌گوید که با استفاده از این فناوری، محصول مورد نظر در زمینه پرداخت و انتقال دارایی دیجیتال، منحصر به فرد است و افزود:

“طیف متنوعی از کیف پول‌های داغ و انتخاب‌های حضانت ذخیره‌سازی سرد وجود دارد اما محصول فایربلاس ریل‌های امنی برای انتقال آسان وجوه از ذخیره‌سازی سرد به هر نوع دیگری از راه‌حل‌های ذخیره‌سازی ایجاد می‌کند. زیرساخت فایربلاکس، دسترسی امن را به صرافی‌ها، تأمین‌کنندگان نقدینگی، بستر‌های وام‌دهی و پروتول‌های طرف مقابل برای مشتریان Revolut فراهم خواهد کرد.”

https://coiniran.com/?p=41451
دکمه بازگشت به بالا