ایستگاه خبر

سرمایه‌گذاری بزرگ Ubisoft در بازی‌های بلاک‌چین!

شرکت بازی‌سازی فرانسوی Ubisoft در جدیدترین نشست مالی خود از طرح سرمایه‌گذاری بزرگی در بازی‌های بلاک‌چین و ورود به فضای رمز ارزها خبر داد.

سرمایه‌گذاری Ubisoft در Animoca

Yves Guillemot، مدیرعامل Ubisoft، در این نشست مدعی شد که شرکت‌اش در Animoca Brands که عمده شهرت‌اش به‌خاطر توسعه‌ی بازی مبتنی بر اتریوم The Sandbox است، سرمایه‌گذاری کرده است. وی همچنین به یکی از عناوین مسابقه‌ای Animoca به‌نام  REVV Motosport اشاره کرد که در آن چندین بازی از توکن بومی REVV برای پاداش به بازی‌کنندگان استفاده می‌نماید.

Animoca در بیست‌ام اکتبر گفت که توانسته است از سرمایه‌گذاری چند شرکت ۶۵ میلیون دلار بودجه کسب کرده و هم‌اکنون ارزشی بالغ بر ۲.۲ میلیارد دلار دراختیار دارد.

پایگاه رسمی کارآفرینی Ubisoft نیز فهرست شرکت‌هایی را که درگذشته از آنها حمایت کرده منتشر ساخت، در این فهرست نام سرویس ابری اپلیکیشن غیرمتمرکز Aleph.im و شرکت بازی‌سازی Horizon Blockchain Games مشاهده می‌شود.

Ubisoft درحال بررسی الگوریتم Play-to-Earn است

این شرکت باسابقه‌ی فرانسوی علاوه‌ بر سرمایه‌گذاری در استارت‌آپ‌ها به استفاده از رمز ارزها برای تراکنش‌های بازی‌های خود نیز علاقه نشان داده است. Frédérick Duguet، مدیر ارشد مالی Ubisoft، طی پیشنهادی ادغام پاداش‌های الگوریتم Play-to-Earn در بازی‌های بومی این شرکت را مطرح نمود.

Duguet بیان داشت که فناوری بلاک‌چین به کاربران توانایی مالکیت و دستیابی به محتوا را خواهد داد و مشارکت‌های پیشین Ubisoft با شرکت‌های بلاک‌چین نوپا در گذشته به کسب دانش مطلوبی درخصوص سازوکار این صنعت منجر شده است. Ubisoft می‌خواهد حضوری پررنگ در این عرصه داشته باشد.

پیش‌تر شاهد بهره‌گیری این شرکت از فناوری بلاک‌چین و عرضه‌ی توکن‌های غیرقابل تعویض Rabbids و One Shot League بوده‌ایم. این شرکت همچنین به‌عنوان یک نود اجرایی برای بلاک‌چین‌های Tezos و Ultra مورد استفاده واقع شده است. علی‌رغم سوابق فوق، این شرکت هنوز از تراکنش‌های رمز ارز برای درآمدزایی از بازی‌های محبوب‌اش استفاده نکرده است.

پیشنهاد مطالعه: دیسنترالند (Decentraland) چیست؟ آشنایی با ارز مانا (MANA)

Source

https://coiniran.com/?p=48112
دکمه بازگشت به بالا