ایستگاه خبر

مدیرعامل صرافی جیمنی: استقبال وال استریت از DeFi باعث تشدید رقابت میان رمزارزهای باثبات می‌شود

تایلر وینکلووس، سرمایه‌گذار سرشناس و مدیرعامل صرافی جمینی در مصاحبه‌ای که به‌تازگی با رسانه‌ها انجام داده، پیش‌بینی کرده که با حرکت وال استریت به سوی دنیای مالیه‌ی غیرمتمرکز یا DeFi، تنور رقابت میان رمزارزهای باثبات داغ‌تر از همیشه می‌شود.

وینکلووس می‌گوید به‌رغم آنکه چشم‌انداز روشنی پیش روی DeFi می‌بیند، اما بر این بارو است که در حال حاضر هیچ یک از کاربردهای بلاک چین نتوانسته آن طور که باید و شاید با فراتر رفتن از مرزهای جامعه‌ی کاربری رمزارزها فصل جدیدی را در پذیرش این پدیده‌های نوظهور توسط آحاد مردم رقم بزند.

وینکلووس در مصاحبه با پایگاه خبری The Defiant پیش‌بینی کرده که تا مادامی که وال استریت علاقه‌ای از خود به DeFi نشان ندهد، رقابت واقعی میان رمزارزهای باثبات مختلف، درنخواهد گرفت. وی گفته است:

زمانی که وال استریت بخواهد قدم در دنیای مالیه‌ی غیرمتمرکز بگذارد، برای سرمایه‌گذاری به یک ارز نیاز خواهد داشت. برای مثال اگر یک صندوق غیرمتمرکز سرمایه‌گذاری املاک و مستغلات بخواهد سود سهام خود را میان سرمایه‌گذاران توزیع کند، سراغ اتر خواهد رفت؟ بدیهی است که نه. چون این رمزارز همانند دیگر رمزارزها از ثبات کافی برخوردار نیست. بنابراین چاره‌ای نیست جز آنکه سراغ رمزارزهای باثبات برود.

با این حال، وینکلووس بسیاری از رمزارزهای باثبات کنونی را به باد انتقاد گرفته و گفته است:

بسیاری از گردانندگان رمزارزهای باثباتی که این روزها می‌بینیم، تنها برای خودنمایی و به رخ کشیدن دارایی‌های تحت مدیریت خود، اقدام به افزایش سپرده‌های نقدی‌شان می‌کنند تا بگویند از دیگری برتر هستند. من فکر می‌کنم این یک رقابت ویران‌گر و بی‌فایده است. مردم فریب این کارها را نمی‌خورند و ماهیت واقعی رمزارزهای باثبات برای آن‌ها آشکار است.

Source

https://coiniran.com/?p=39040
دکمه بازگشت به بالا