ایستگاه خبر

در حال حاضر تعداد دو میلیون ETH در اتریوم ۲ محبوس شده‌اند!!

اینک تعداد دو میلیون اتریوم در مرحله اول از ارتقای شبکه اتریوم که به اتریوم ۲ موسوم است، محبوس شده است. در زمان این نوشتار، بیش از ۲ میلیون اتریوم در این قرارداد استیکینگ محبوس شده است. با توجه به قیمت حال حاضر اتریوم، این مقدار چیزی در حدود ۱.۲ میلیارد دلار است.

این بدین معنی است که آستانه اتریوم‌های استیکینگ‌شده برای عملی شدن اتریوم نسل دوم انجام شده است و از حد مورد نظر نیز گذر کرده است. حدود ۴۵۰۰۰ تراکنش برای رسیدن به این حداقل مورد نظر انجام شد. قرار است که این ارتقا شبکه اتریوم را سریع‌تر و ارزان‌تر کند. در حال حاضر اتریوم از موانع بزرگی رنج می‌برد و همین موانع نیز بودند که کارمزد‌ها را در این شبکه در ۲ سپتامبر بسیار بالا بردند. این شبکه در آن زمان آنچنان شلوغ شده بود که تنها برای یک تراکنش اتریومی باید به طور متوسط ۱۴.۵ دلار هزینه می‌شد.

اینک مردم در حال فرستادن ETH به قرارداد استیکینگ اتریوم ۲ هستند زیرا اتریوم قرار است زمانی که شبکه راه‌اندازی شود به این افراد سود بدهد. استیکینگ اتریوم جایگزین مدل قدیمی گواه اثبات کار خواهد شد. در این مدل قدیمی، ماینر‌ها قدرت محاسباتی خود را توسعه می‌دهند تا تراکنش‌ها را تایید کنند. اتریوم نسل دوم در اوایل ماه آینده راه‌اندازی خواهد شد. البته این اولین مرحله از یک فرآیند چندساله است و این ارتقای شبکه، فرآیندی پیچیده است که در مراحل زیادی باید به تدریج انجام شود. نظر شما چیست؟ آیا اتریوم نسل دوم واقعا شبکه این رمز ارز بزرگ را متحول خواهد کرد؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

source

https://coiniran.com/?p=42763
دکمه بازگشت به بالا