ایستگاه خبر

راه‌اندازی ویژگی تصویر پروفایل NFT در توییتر

توییتر ویژگی تصویر پروفایل NFT را برای کاربران توییتر آبی راه‌اندازی کرده است. این ویژگی به کاربران امکان می‌دهد مجموعه NFT خود را به پروفایل توییتر خود پیوند دهند و یک تصویر نمایه NFT به شکل شش ضلعی را به عنوان اثبات اصالت دریافت کنند.

اوایل امروز، توییتر از راه‌اندازی ویژگی تصویر پروفایل NFT خود برای کاربران توییتر آبی خبر داد، عضویت پولی که ویژگی‌های انحصاری خاصی را ارائه می‌دهد. کاربران کیف‌پول‌های رمز ارزی خود را به توییتر متصل و سپس NFT‌های متعلق به کاربر را تأیید می‌کنند.

عکس‌های پروفایل NFT بر خلاف دایره‌هایی که برای عکس‌های استاندارد استفاده می‌شوند، با شکل شش ضلعی متمایز و قابل تشخیص خواهند بود.

حساب توییتر آبی اجرایی از این ویژگی را در عمل به نمایش گذاشت و توضیح ساده‌ای برای نحوه تنظیم تصویر نمایه NFT ارائه کرد.

در حال حاضر، این ویژگی فقط از NFT های اتریوم پشتیبانی می‌کند و فقط کاربران iOS می‌توانند از آن استفاده کنند. با این حال، تصاویر پروفایل NFT در تمام پلتفرم‌ها نمایش داده می‌شوند.

راه‌‌اندازی این ویژگی جدید بخشی از استراتژی گسترده‌تر توییتر برای گنجاندن فناوری بلاکچین در مدل کسب و کار خود است. نوامبر گذشته، توییتر یک تیم رمز ارزی تشکیل داد که بر روی یکپارچه‌سازی برنامه‌های Web3 متمرکز بود.

پیشتر جک دورسی در اواخر همان ماه استعفای خود را از توییتر اعلام کرد. از آن زمان، او چندین حرکت متمایز در فضای کریپتو انجام داده است. او ابتدا نام شرکت بزرگ دیگر خود، ارائه‌دهنده پرداخت Square، را به Block تغییر داد. او همچنین با راه‌اندازی صندوق دفاع قانونی از توسعه‌دهندگان بیت کوین در اوایل این ماه، به حمایت خود از اکوسیستم بیت کوین ادامه داد.

در همین راستا، افرادی به این ویژگی جدید توییتر واکنش‌های منفی نشان دادند. برای مثال، ایلان ماسک، مدیر عامل شرکت خودروی برقی تسلا، با انتشار توییتی در حساب شخصی‌اش، ویژگی جدید توییتر را آزاردهنده خواند.

پیشنهاد مطالعه:‌معرفی پرفروش‌ترین بازارهای NFT برای خرید

 

Source

https://coiniran.com/?p=49408
دکمه بازگشت به بالا