ایستگاه خبر

توئیتر گزینه انعام با اتریوم را اضافه کرد

توئیتر طرفداران کریپتو را به انعام با بیت کوین محدود نمی‌کند. این شبکه اجتماعی گزینه‌های انعام خود را افزایش داده است تا به کاربران اجازه دهد آدرس اتریوم خود را اضافه کنند. اگر مقدار زیادی اتریوم دارید، با این کار توسعه‌دهندگان توییتر، حالا راحت‌تر می‌توانید حمایت خودتان را نشان دهید.

این توسعه همچنین از سه سرویس پرداخت، از جمله Barter ،Paga و Paytm پشتیبانی می‌کند. می‌توانید با مراجعه به نماد انعام در پروفایل توئیتر دیگران، مقداری بیت کوین یا اتریوم ارسال کنید. اگر می‌خواهید انعام را دریافت کنید و حداقل ۱۸ سال سن دارید، می‌توانید پروفایل خود را ویرایش کنید و گزینه انعام را فعال کنید.

اگر به اندازه جک دورسی، رئیس سابق توئیتر، مشتاق بیت کوین نباشید، پشتیبانی اتریوم مفید است. گرچه، از برخی جهات، پشتیبانی از سرویس پرداخت مفیدتر است. Barter، Paga و Paytm در هند، نیجریه و سایر کشورهایی که پرداخت‌های موبایلی در آن‌ها رشد می‌کند مفید هستند. حرکت توئیتر نه تنها به افراد بیشتری اجازه انعام می‌دهد، بلکه کار سازندگان دیجیتال را در برخی کشورها کاربردی‌تر می‌کند چون آن‌‌ها می‌دانند که مخاطبانشان می‌توانند مشارکت کنند.

 – آیا گزینه انعام را در پروفایل خود تنظیم کرده‌اید تا برای مردم آسان باشد که حمایت خود را نشان دهند؟

  • بله: جالب است، ما Paga ،Barter by Flutterwave ،Paytm و گزینه‌ای برای افزودن آدرس اتریوم خود را اضافه کرده‌ایم.
  • نه: منتظر چه هستید؟

— پشتیبانی توئیتر (@TwitterSupport) 16 فوریه ۲۰۲۲

 

 

پیشنهاد مطالعه:‌ تحلیل آنچین هفتگی ارزهای دیجیتال (۲۶ بهمن) – آیا باید منتظر روند صعودی قیمت بیت کوین باشیم؟

 

Source

https://coiniran.com/?p=49831
دکمه بازگشت به بالا