ایستگاه خبر

توئیتر حساب تعدادی از اینفلوئنسرهای کریپتو را مسدود کرده است!

توییتر با سرپرستی جک دورسی، یکی از بانفوذترین طرفداران بیت کوین، حساب‌های تعدادی از اینفلوئنسرهای کریپتو را به‌طور گروهی و بدون هیچ دلیل مشخصی به حالت تعلیق درآورد.

تعلیق تعداد زیادی از حساب‌های اینفلوئنسرهای کریپتو

حساب‌های برخی از مشهورترین کاربرهای جامعه‌ی کریپتو مثلِ PlanB، خالق مدل بیت کوین انباشت به جریان (Stock-to-Flow)، ویلی وو (Willy Woo)، یکی از بانفوذترین تحلیلگران بیت کوین و رمز ارز، و کارل «دِ مون» رانفلت (Carl ‘The Moon’ Runefelt) تاجر بانفوذ و طرفدار کریپتو محدود شده است.

همین حالا پیامی از وونومیک (woonomic) دریافت کرده‌ام. به نظر می‌رسد حساب او به همراه چند نفر دیگر تعلیق شده، این غیرقابل قبول است. این افراد از بهترین تحلیلگران مالی جهان‌اند. پشتیبانی توئیتر باید هرچه سریع‌تر به این موضوع رسیدگی کند!

– Tone Vays (#EndLockdowns) (ToneVays) 10 مارس ۲۰۲۱

به‌عنوان یک اقدام پیشگیرانه در برابر این اتفاق، سایر اینفلوئنسرهای کریپتو تنظیمات حساب خود را به حالت خصوصی تغییر داده‌اند.
لوما (Loma)، تاجر رمز ارزها، با بیش از ۱۰۰،۰۰۰ فالوئر، در مورد این موضوع صحبت کرد و گفت حساب خود را به خاطر ربات‌های توئیتر و ریپورت‌های جمعی به حالت پرایوت تغییر داده است.

طبق اطلاعات جدید حساب کاربری PlanB و ویلی وو بازیابی شده است. PlanB در مورد تعلیق شدن حسابش گفته است:
فقط بیدار شدم و دیدم حسابم به حالت تعلیق درآمده و همه‌ی ۳۰۰ هزار فالوئرم از بین رفته‌اند. هیچ توضیحی از توییتر، هیچ پیام خصوصی‌ای، هیچ چیزی دریافت نکرده‌ام. کسی می‌داند چه اتفاقی افتاده است؟ حساب‌های بیشتری با این مشکل روبرو شده‌اند؟

– PlanB (@ 100trillionUSD) 10 مارس ۲۰۲۱

این اولین بار نیست که یک پلتفرم متمرکز حساب‌های مربوط به رمز ارز را بدون دلیل مشخصی تعلیق می‌کند.
سال گذشته، یوتیوب همین کار را انجام داد: حساب‌ها را به حالت تعلیق درآورد و فیلم‌های مرتبط با بیت کوین را ممنوع کرد.
البته این اتفاق در مورد توئیتر تا حدودی تعجب‌آور است، زیرا جک دورسی، مدیرعامل این شبکه‌ی اجتماعی، به‌عنوان یکی از مؤثرترین طرفداران بیت کوین شناخته شده است.

 

پیشنهاد مطالعه: کریپتو ( crypto ) فقط پول نیست، دفاعیست در برابر هر گونه تبعیض

Source

 

https://coiniran.com/?p=44464
دکمه بازگشت به بالا