ایستگاه خبر

طرح‌های جدید توییتر برای ادغام برنامه‌های Web3

بر اساس اظهارات فردی در توییتر، این شرکت در حال گرد آوردن یک تیم کریپتو برای بررسی برنامه‌های Web3 است.

Web3 گام بعدی تلاش‌های کریپتوی توییتر است

جک دورسی، مدیر عامل توییتر، مدت‌هاست که تلاش‌هایی را برای ترکیب فناوری کریپتو و بلاکچین در پلتفرم محبوب رسانه‌های اجتماعی انجام داده است.

امروز، مشخص شد که این شرکت در حال گسترش است تا Web3 و برنامه‌های غیرمتمرکز را با پلتفرم خود ادغام کند. تس رینارسون فاش کرد که از او برای رهبری تیم کریپتوی توییتر استفاده شده است.

اظهارات او دقیقاً اعلام نکرده است که تیم او چه چیزی را باید توسعه دهد. با این حال، رینارسون نوشت که گروه او بر روی «کریپتو، بلاکچین و سایر فناوری‌های غیرمتمرکز – از جمله و فراتر از ارزهای دیجیتال» متمرکز خواهد بود.

او افزود که این تیم برای «حمایت از علاقه روزافزون سازندگان به برنامه‌های غیرمتمرکز برای مدیریت کالاها و ارزهای مجازی» کار خواهد کرد. او اضافه کرد که این تیم از جوامع کریپتو در مورد هویت، جامعه و مالکیت یاد خواهند گرفت.

رینارسون به تلاش‌های قبلی توییتر مانند انعام بیت‌کوین و پشتیبانی NFT اشاره کرد و اظهار داشت که «تویتر واقعاً رمز ارزها  را می‌پذیرد… اما در اینجا چیزهای زیادی برای کشف وجود دارد».

راینارسون قبلا معاون مهندسی در Interchain بود که در توسعه بلاکچین Cosmos نقش دارد. او همچنین با Mina، یک پروژه بلاکچین سبک درگیر است.

سایر ابتکارات کریپتویی رسانه‌های اجتماعی

Rinearson و تیم او با Bluesky، ابتکار عمل غیرمتمرکز رسانه‌های اجتماعی توییتر که توسط توسعه‌دهنده سابق Zcash Jay Graber رهبری می‌شود، کار خواهند کرد. Rinnearson گفت که همکاری بین دو تیم «به شکل‌گیری آینده رسانه‌های اجتماعی غیرمتمرکز کمک می‌کند» و «اطمینان حاصل می‌کند که توییتر در این چشم‌انداز جدید باقی بماند.»

این خبر یک روز پس از آن منتشر شد که Solana Ventures و بنیانگذار Reddit شرکت VC الکس اوهانیان از یک بودجه مشترک ۱۰۰ میلیون دلاری خبر دادند که رسانه‌های اجتماعی غیرمتمرکز را در بلاکچین سولانا تبلیغ می‌کند.

در همین حال، دیگر پلتفرم‌های رسانه‌های اجتماعی از جمله Reddit و Discord به نظر می‌رسد که برنامه‌های رمز ارزی گسترده‌ای را دنبال می‌کنند که واکنش‌های متفاوتی را از سوی مردم به همراه داشته است.

پیشنهاد مطالعه: آیا کسی توجهی به دستکاری های رایج در بازار رمزارز (کریپتوکارنسی) دارد؟

Source

https://coiniran.com/?p=48267
دکمه بازگشت به بالا