ایستگاه خبر

جک دورسی ، مدیرعامل توییتر، هنوز هم هر هفته یک بیت کوین کامل می‌خرد

امروز جک دورسی ، مدیرعامل توییتر و میلیاردر حوزه فناوری، گفت که وی هنوز در هفته 10،000 دلار بیت کوین خریداری می‌کند. وی اظهار داشت که او هنوز در حال خرید و فروش بیت کوین در Cash App -یک شرکت تابعه از شرکت ارائه‌دهنده  خدمات پرداخت متعلق به خود دروسی با محدودیت هفتگی 10،000 دلار- است.

با در نظر گرفتن قیمت‌های امروز ۱۰ هزار دلار ۱.۱۴ بیت کوین در هفته خواهد بود.

کمی بیش از یک سال پیش، دورسی در پادکست «افسانه‌هایی درباره کریپتو» به میزبانی Marty Bent، گفته بود که به خرید بیت کوین از طریق برنامه Cash (زیرمجموعه شرکت ارائه‌دهنده پرداخت دورسی) اقدام کرده است و حداکثر محدودیت‌های هفتگی خود را اعلام می‌کند. محدودیت هفتگی این برنامه 10،000 دلار است. دورسی ذکر نکرده است که چند بار بیت کوین را با استفاده از برنامه نقدی خریداری کرده است، فقط در هفته گذشته آن را تا میزان حداکثری‌اش افزایش داده است.

علاوه بر این، دورسی در مورد “Stacking Sats” – حرکتی برای خرید مقادیر ناچیز بیت کوین در مدت زمان طولانی – خاطرنشان کرد که «فکر خیلی خوبی است.»

مدیر عامل توییتر مدتی است که به عنوان یکی از طرفداران پروپاقرص بیت کوین شناخته می‌شود. همانطور که اخیراً Decrypt گزارش داد، وی حتی در هنگام حضور در پادکست هوش مصنوعی با لکس فریدمن، دانشمند MIT در تاریخ 24 آوریل، وایت پیپرهای بیت کوین را شاعرانه خواند.

 

Source

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا