ایستگاه خبر

خرید و فروش NFT از طریق توییتر به زودی ممکن خواهد شد‍!

شبکۀ مجازی توییتر به زودی امکان خرید، فروش و نمایش توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT) را مستقیما از طریق توییت‌ها میسر خواهد ساخت. این ویژگی که NFT Tweet Tiles نام دارد طی همکاری با 4 بازار NFT تحقق یافته و با نمایش توکن‌های NFT در یک پنل اختصاصی داخل هر توییت، کاربران را تنها با یک کلیک به بازارهای پشتیبانی‌ کنندۀ آن هدایت خواهد ساخت.

قابلیت فوق هنوز در مرحلۀ آزمایشی است و تنها با 4 بازار زیر سازگاری دارد: بازار مبتنی بر سولانای Magic Eden، بازار NFT چند پلتفرمی Rarible ،Dapper Labs و پلتفرم ورزشی Jump.trade.

بازارهای فوق در مجموع بلاک‌چین‌های متعددی مانند اتریوم، سولانا، Flow، پالیگان، تزوس و ایمیوچبل اکس (Immutable X) را در بر می‌گیرند.

سخنگوی توییتر در گفتگوی خود با نشریۀ Decrypt خاطرنشان کرد که ویژگی مذکور به بلاک‌چین خاصی وابسته نیست و تا زمانی که کاربران از یکی از 4 بازار فوق برای ثبت سفارش‌های خود استفاده کنند از تمامی شبکه‌های بلاک‌چین پشتیبانی خواهد کرد.

وی افزود که قابلیت NFT Tweet Tiles درحال آزمایش برای اپلیکیشن‌ توییتر در سیستم عامل‌ iOS و نسخۀ تحت وب است. استفاده از این ویژگی به داشتن حق اشتراک پریمیوم یا Twitter Blue نیاز ندارد.

توییتر در ماه ژانویه (دی 1400) استفاده از NFTها را به عنوان عکس پروفایل در نسخۀ پریمیوم خود فعال کرده بود، اما این ویژگی درحال حاضر تنها از NFTهای مبتنی بر اتریوم پشتیبانی می‌کند.

پیشنهاد مطالعه: معرفی پرفروش‌ترین بازارهای NFT برای خرید و فروش

Source

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا