ایستگاه خبر

شباهت اعداد و ارقام مربوط به بیت کوین در توییتر و market cap

توییت‌هایی شامل کلیدواژه بیت کوین در توییتر بسیار بیشتر از سایر سکه‌هاست. اما مشابهت عجیبی میان توییتر و market cap وجود دارد. براساس آخرین داده‌ها، محبوبیت بیت کوین در توییتر با توجه به تعداد توییت‌ها نه تنها بالاترین در میان کل رمزارزهاست که متناسب با market cap نیز هست.

رقم ۶۵ درصد، برای بیت کوین ثبت شده است

در تاریخ ۲۶ ماه می، از مجموع حدود ۳۹،۰۰۰ توییت، توییت‌هایی شامل کلمه بیت کوین با عدد ۲۶،۷۷۸ به ثبت رسیده است. در حالی که توییت‌هایی شامل شش سکه دیگر – اتریوم (ETH) ،XRP ، Litecoin (LTC) ، Tezos (XTZ) ،EOS (EOS)  و Chainlink (LINK) – تقریباً ۱۳،۰۰۰ عدد بوده است. بنابراین سهم بیت کوین در حدود ۶۸٪ است. در همین حال، داده‌های CoinMarketCap نشان می‌دهد که در زمان این خبر، بیت کوین سهم ۶۵.۷ درصدی در مارکت کپ داشته است.

مارکت کپ به مقدار ضمنی کلیه واحدهایی که از یک رمزارز ایجاد شده‌اند، اشاره دارد. بیت کوین همیشه بیشترین سهم را در اختیار نداشته است؛ برای مثال در ژانویه سال ۲۰۱۸ تسلط آن چیزی نزدیک به ۳۲٪ بود. اما اکنون شباهت بین اعداد مارکت کپ و توئیتر جالب توجه است. ETH که بیش از ۸.۴٪ از بازار برخوردار است، حدود ۱۷٪ توییت دریافت کرد، در حالی که XRP به ترتیب ۸٪ توییت و ۳.۵٪ سهم در بازار داشته است.

 

Source

https://coiniran.com/?p=39075
دکمه بازگشت به بالا