ایستگاه خبر

شباهت اعداد و ارقام مربوط به بیت کوین در توییتر و market cap

توییت‌هایی شامل کلیدواژه بیت کوین در توییتر بسیار بیشتر از سایر سکه‌هاست. اما مشابهت عجیبی میان توییتر و market cap وجود دارد. براساس آخرین داده‌ها، محبوبیت بیت کوین در توییتر با توجه به تعداد توییت‌ها نه تنها بالاترین در میان کل رمزارزهاست که متناسب با market cap نیز هست.

رقم ۶۵ درصد، برای بیت کوین ثبت شده است

در تاریخ 26 ماه می، از مجموع حدود 39،000 توییت، توییت‌هایی شامل کلمه بیت کوین با عدد 26،778 به ثبت رسیده است. در حالی که توییت‌هایی شامل شش سکه دیگر – اتریوم (ETH) ،XRP ، Litecoin (LTC) ، Tezos (XTZ) ،EOS (EOS)  و Chainlink (LINK) – تقریباً 13،000 عدد بوده است. بنابراین سهم بیت کوین در حدود 68٪ است. در همین حال، داده‌های CoinMarketCap نشان می‌دهد که در زمان این خبر، بیت کوین سهم 65.7 درصدی در مارکت کپ داشته است.

مارکت کپ به مقدار ضمنی کلیه واحدهایی که از یک رمزارز ایجاد شده‌اند، اشاره دارد. بیت کوین همیشه بیشترین سهم را در اختیار نداشته است؛ برای مثال در ژانویه سال 2018 تسلط آن چیزی نزدیک به 32٪ بود. اما اکنون شباهت بین اعداد مارکت کپ و توئیتر جالب توجه است. ETH که بیش از 8.4٪ از بازار برخوردار است، حدود 17٪ توییت دریافت کرد، در حالی که XRP به ترتیب 8٪ توییت و 3.5٪ سهم در بازار داشته است.

 

Source

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا