ایستگاه خبر

مدیر اجرایی Bakkt در سنای آمریکا؟!

انتظار می‌رود که Brian Kemp فرماندار جورجیا خانوم Kelly Loeffler مدیر اجرایی پلتفرم معاملات آتی بیت‌کوین Bakkt را به عنوان عضو سنای آمریکا در هفته آینده معرفی کند.

به گزارش کوین‌تلگراف، روزنامه محلی Atlanta در تاریخ ۲۹ نوامبر گزارش کرده است که فرماندار برایان کمپ قصد دارد کلی لاوفلر را در تلاش برای جلب رضایت حذب جمهوری خواه به عنوان نماینده این ایالت به سنا معرفی کند. اگر این اتفاق بیفتد، کلی دومین زنی خواهد بود که از جورجیا در سنای آمریکا حضور خواهد داشت.

در یک تلاش آشکار برای جلب رضایت جمهوری خواهان در آمریکا لاوفلر تاکید کرده است که سیاست بسته بودن مرزهای آمریکا، کاهش جرم‌های مرتبط با مواد مخدر و کاهش هزینه‌های درمانی اولویت‌های سیاسی او خواهند بود.

“اگر انتخاب شوم، از رئیس جمهور ترامپ حمایت خواهم کرد. همچنین از سناتور دیوید پردوو و از همه شماها. دوباره عظمت را به آمریکا بازخواهیم گرداند.”

شایان ذکر است که صندلی سنای ایالت جورجیا هم اکنون در اختیار جانی ایساکسون است که قرار است تا انتهای سال جاری میلادی به دلیل بیماری از این سمت استعفا دهد.

اگرچه به نظر می‌رسد ترامپ از این تصمیم حمایت نخواهد کرد، اما برایان کمپ در حال برگزاری جلسات متعددی برای جلب رضایت دونالد ترامپ از این انتخاب است.

https://coiniran.com/?p=35138
دکمه بازگشت به بالا