ایستگاه خبر

حمله هکرها به وب‌سایت کمپین انتخاباتی دونالد ترامپ

سایت کمپین انتخاباتی دونالد ترامپ روز سه شنبه مورد یک حمله جزئی قرار گرفت. هکرها می‌خواستند از غفلت هواداران استفاده کنند و چند روز مانده به انتخابات برای خودشان رمز ارز جمع کنند.

به گزارش کوین‌دسک، این حمله که تنها سی دقیقه دوام آورده بود، پیامی را بر روی سایت قرار داده بود که نشان می‌داد هکرها اطلاعات محرمانه ای از دونالد ترامپ و خانواده او در اختیار دارند و قصد دارند آنها را با مردم به اشتراک بگذارند.

با استناد به گزارش نیویورک تایمز هکرها درخواست ارسال مونرو کرده بودند چرا که ردیابی تراکنش‌ها در بلاک‌چین مونرو کار دشواری است.

هکرها ادعا کرده‌اند با هک چندین دستگاه مختلف به گفت‌ وگوهای محرمانه ترامپ در حلقه نزدیکان خود دسترسی پیدا کرده‌اند. آنها به تماشاگران قدرت انتخاب داده بودند. یک آدرس برای افرادی که می‌خواهند از منتشر کردن اطلاعات حمایت کنند و یک آدرس برای افرادی که می‌خواهند اطلاعات منتشر نشود.

تیم اجرایی ترامپ متهم است که در گسترش وسیع کرونا در آمریکا مقصر است و با همکاری قدرت‌های خارجی قصد دارد در نتیجه انتخابات تاثیرگذار باشد.

نیویورک تایمز همچنین گزاش کرده است که سایت از هکرها بازپس گرفته شده است و آنها بخشی از پروژه giveaway هستند. این یک پروژه اسکم است که از کاربران می‌خواهد با ارسال رمز ارز به یک آدرس مشخص، دو برابر آن را پاداش بگیرند.

در ماه جولای یک حمله مشابه در توئیتر نیز رخ داده بود که در آن صفحه شخصی جوبایدن مورد حمله قرار گرفته بود. اطلاعات افراد و منابع مورد استفاده آنها هنوز مشخص نشده است و پرونده توسط مقامات آمریکایی در دست بررسی است.

انتخابات آمریکا امسال از همه دفعات با هیجان بیشتری ادامه پیدا می‌کند. در زمنیه اهدای کمک‌های مردمی ستاد بایدن از ترامپ موفق‌تر عمل کرده است.

بیشتر بخوانید: دارایی مصنوعی در دیفای : موارد استفاده و پتانسیل‌های آن

https://coiniran.com/?p=41736
دکمه بازگشت به بالا