ایستگاه خبر

Toyota Systems در حال بررسی ارز دیجیتال و بلاکچین

Toyota Systems شرکت تابعه متعلق به Toyota Motors، در حال آزمایش یک راه‌حل ارز دیجیتال است که توسط صرافی کریپتوی ژاپنی Decurret ارائه شده است. Decurret یکی از بزرگترین نام‌های عرصه‌ کریپتوی ژاپن است که گفته می‌شود در ژوئن ۲۰۲۰ میزبان یک گروه مطالعه ارز دیجیتال و بانک مرکزی ژاپن است.
این شرکت که متمرکز بر فناوری اطلاعات است، در وهله اول علاقه‌مند به آزمایش پرداخت‌های خودکار است و از ارز دیجیتالی وایت-لیبل برای ۲۵۰۰ کارمند استفاده می‌کند. پرداخت‌های انجام‌شده برای مزایای رفاهی است و کارمندان این امکان را دارند که این پرداخت‌ها را برای امتیازات یا هدایای رفاهی مبادله کنند. با این حال، این ارز دیجیتال در حال حاضر قابل مبادله با ین نیست.
با پیشرفت، Toyota Systems قصد دارد موارد استفاده از ارز دیجیتال را به معاملات تجاری و مدیریت زنجیره تأمین منعکس کند.

زنجیره تأمین و بلاکچین
به طور کلی، زنجیره‌های تامین به طور فزاینده‌ای با فناوری بلاکچین در صنایع مختلف در ارتباط هستند. در اوایل ماه گذشته، گزارش شد که نیروی هوایی ایالات متحده در حال خرید داده‌های مربوط به کریپتو از Chainalysis، یک شرکت تحلیلی شناخته شده بلاکچین است.
علاوه بر ارز دیجیتال، این اولین بار نیست که تویوتا موتورز فناوری بلاکچین را آزمایش می‌کند. آزمایشگاه بلاکچین تویوتا برجسته‌ترین سازمان مجازی این شرکت است که وظیفه کمک به تبدیل شدن تویوتا موتورز به یک شرکت پویا را دارد.

این شرکت در بیانیه‌ای در ماه مه سال ۲۰۲۰ گفت: «فناوری بلاکچین با ویژگی‌هایی مانند مقاومت بالا در برابر اشتباه و خطا می‌تواند به اشتراک‌گذاری داده‌های را به صورت ایمن بین اشخاص مختلف انجام دهد.»

 

Source

https://coiniran.com/?p=41730
دکمه بازگشت به بالا