ایستگاه خبر

زبان برنامه نویسی Solidity در صدر ۱۰ مهارت برتر تکنولوژی در سال ۲۰۱۹

طبق گزارش Udemy، زبان برنامه نویسی قراردادهای هوشمند Solidity در صدر ۱۰ مهارت برتر تکنولوژی در سال ۲۰۱۹ قرار گرفته است.

طبق گزارش منتشر شده توسط Udemy، زبان برنامه نویسی Solidity در صدر ۱۰ مهارت برتر تکنولوژی در سال ۲۰۱۹ قرار گرفته است. Solidity زبان برنامه نویسی شی گرا برای توسعه قرارداد های هوشمند روی شبکه ی بلاک چین اتریوم (ETH) است که می توان از آن برای رای گیری، تامین مالی جمعی، مزایده با سرویس پیشنهادی استاندارد (blind auctions) و کیف پول های چند امضایی استفاده کرد.

بیشتر بخوانید: آموزش گام به گام زبان برنامه نویسی Solidity برای ساخت DApp اتریوم

Mihai Alisie از‌ بنیان‌ گذاران اتریوم، در مورد قرارداد هوشمند اتریوم اینگونه توضیح می‌ دهد:

«قرارداد های هوشمند راهی برای مردمِ سراسر دنیا است تا کار های خود را حتی زمانی که یک زبان یا یک ارز مشترک نداشته باشند انجام دهند».

زبان برنامه نویسی Solidity در صدر ۱۰ مهارت برتر تکنولوژی در سال ۲۰۱۹
Top tech skills for 2019: Solidity tops the list/ Source

این لیست پس از تحلیل و بررسی سریع ترین مهارت های در حال رشد در بین ۳۰ میلیون نفر و هزاران کسب و کاری که از سراسر جهان از پلتفرم Udemy برای یادگیری استفاده می کنند استخراج شده است.

بیشتر بخوانید: راهنمای جامع علاقه مندان و توسعه دهندگان اتریوم

به طور معمول JavaScript در صدر محبوب ترین زبان های برنامه نویسی است و به دنبال آن Python، Java و C++ قرار دارند. از طرف دیگر، Solidity معمولا به عنوان عضوی از این لیست به نظر نمی رسید. با این حال، بیشتر شرکت ها در حال سازگاری و استفاده از فناوری بلاک چین هستند و یادگیری زبان های مرتبط با تکنولوژی بلاک چین می تواند در آینده مفید واقع شود.

بقیه گزینه هایی که در لیست ۱۰ مهارت برتر تکنولوژی ۲۰۱۹ قرار گرفته اند به ترتیب عبارتند از: Houdini software، PHP security، TensorFlow، Functional Programming، Google Cloud، Alteryx، Apache Came، Programming fundamentals و System Center Configuration.

بیشتر بخوانید: ۲۵٪ از قرارداد های هوشمند اتریوم دارای باگ های بسیار مهمی هستند

توجه!
مطالب صرفا برای اهداف خبری و آموزشی ارائه می شوند و نباید به عنوان مشاوره ی تجاری از طرف کوین ایران و نویسندگانش مورد استفاده قرار گیرند.

Source
https://coiniran.com/?p=28433
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را با کوین ایران به اشتراک بگذارید!x