ایستگاه خبر

اضافه شدن اتر به ترازنامه مجله TIME در راستای همکاری با Galaxy Digital

بر اساس بیانیه مطبوعاتی که با CoinDesk به اشتراک گذاشته شده است، مجله TIME برای اولین بار به عنوان بخشی از قرارداد با شرکت سرمایه‌گذاری رمز ارزی Galaxy Digital برای آموزش خوانندگان در مورد متاورس، اتر (ETH) را در ترازنامه خود نگه می‌دارد.

در این مشارکت، این مجله فهرستی از ۱۰۰ شرکت برتر در زمینه متاورس و یک خبرنامه هفتگی با نام Into the Metaverse منتشر خواهد کرد. نمایندگان مجله TIME به CoinDesk گفتند که مسائل مالی کاملاً از طریق اترهایی تأمین می‌شود که TIME آن را در ترازنامه خود نگه می‌دارد.

مجله TIME از ماه آوریل پس از پرداخت با ارز دیجیتال برای معامله با Grayscale مقداری بیت کوین نیز نگاه داشته است.

شرکت سرمایه‌گذاری Galaxy Digital حدود ۱۵۰ میلیون دلار برای پروژه‌های سرگرمی از طریق Galaxy Interactive خود هزینه کرده و در اکتبر ۳۲۵ میلیون دلار دیگر برای سرمایه‌گذاری بیشتر در این بخش اختصاص داده است.

کیت آ. گروسمن، رئیس تایم و اوا کازانووا، مدیر ارتباطات دیجیتال گلکسی، از اظهار نظر در مورد اندازه این قرارداد خودداری کردند، اما فاش کردند که این قرارداد تقریباً شش ماه ادامه خواهد داشت.

بر اساس این بیانیه مطبوعاتی، این مجله همچنین میزبان منابع آموزشی در مورد متاورس در یک صفحه وب جدید به نام TIME for Learning خواهد بود که طبق این قرارداد در ماه دسامبر راه‌اندازی می‌شود.

به گفته پرسور، Galaxy Digital تخصص خود را برای کمک به توضیح فراجهان و پتانسیل آن، مانند بینش‌های Sam Englebardt و Richard Kim از شرکای Galaxy Interactive عمومی ارائه می‌دهد.

گروسمن از طریق ایمیل به CoinDesk گفت: این فهرست به شرکت‌هایی را که بیشترین تأثیر را در فضا دارند، اختصاص دارد. برخی از آن‌ها ممکن است شرکت‌های بلاکچین باشند، در حالی که برخی دیگر می‌توانند راه‌حل‌هایی ارائه دهند تا تجارب درون متاورس را برای کسب‌وکارها دسترس‌‌پذیرتر، تأثیرگذارتر یا موفق‌تر کنند.

طبق اعلامیه مطبوعاتی، درخواست‌ها برای این فهرست از پنجشنبه تا ۳۱ دسامبر باز خواهد بود.

 

پیشنهاد مطالعه: راهنمای ترید اتریوم برای مبتدی ها

 

Source

https://coiniran.com/?p=48394
دکمه بازگشت به بالا