ایستگاه خبر

آن‌ها بیش از ۲۰۰ مایل در اروپا رکاب زدند، دویدند و شنا کردند، تنها برای چند بیت‌کوین بیشتر!

یک گروه از علاقه‌مندان به بیت‌کوین برای ترویج رمز ارز محبوب خود بیش از ۲۲۰ مایل در اروپا را دویدند، رکاب زدند و در مقطعی هم شنا کردند.

اولین مسابقات آزاد ورزشی ساتوشی که به نام Tour de Satoshi نام گذاری شده، به‌طور رسمی پایان یافت. مسابقاتی که در آن‌یک گروه هفت‌نفره از علاقه‌مندان به بیت‌کوین از دره موسوم به دره رمز ارزها در شهر کوچک زاگ در سویس تا شهر مونیخ در آلمان را طی کردند.

به گزارش خبرگزاری Coin desk، تیم ورزشی ساتوشی که یک تیم تازه تأسیس توسط این گروه است، مسیر خود را توسط مبالغی که به‌وسیله بیت‌کوین به این حرکت آن‌ها اهداشده بود، آغاز کردند و تمام هزینه‌های اقامتی خود را با بیت‎کوین پرداخت کردند. آن‌ها معتقدند که خبرگزاری‌ها در اروپا جلوه بدی از این رمز ارز غیرمتمرکز ارائه کرده‌اند و آن‌ها قصد دارند که چهره رسانه‌ای بیت‌کوین را بهبود بخشند.

ویتوس زلر یکی از شرکت‌کنندگان در این مسابقه به این خبرگزاری گفت:

“چهره‌ای عمومی ترسیم‌شده توسط رسانه‌ها برای بیت‌کوین وحشتناک است. آن‌ها بیت‌کوین را پول رایج Dark web می‌نامند و مردم تصور می‌کنند که تنها با آن می‌شود مواد مخدر تهیه کرد. آن‌ها بیت‌کوین را یک سیستم پرمصرف و ضد محیط‌زیست معرفی می‌کنند.”

او در پایان ابراز امیدواری کرده است که این حرکت آن‌ها بتواند چهره عمومی بیت‌کوین را بهبود بخشد و بتواند گذار از سیستم‌های مالی متمرکز به سیستم مالی غیرمتمرکز و شفاف را تسریع کند.

Source

https://coiniran.com/?p=31802
دکمه بازگشت به بالا