ایستگاه خبر

مشارکت Theta Network و ONE Championship برای راه‌اندازی یک بازار NFT

شرکت ورزشی سنگاپوری ONE Championship (ONE) خبر از مشارکت خود با Theta Network (THETA) داده است. THETA که یکی از پلتفرم‌های پیشرو در حوزه‌ی بلاک‌چین محسوب می‌گردد به ONE کمک می‌کند تا برای قهرمانان، ورزش‌کاران و لحظات به‌یادماندنی خود کلکسیونی از توکن‌های غیرقابل تعویض یا NFT را ایجاد نماید.

طبق گزارش نهاد رسانه‌ای Nielsen، شرکت سنگاپوری ONE درمیان ده شبکه‌ی پربیننده‌ی ورزشی جهان است و مجموعا بیش از ۴۰۰ میلیون هوادار دارد.

شبکه‌ی ONE تولیدکننده‌ی انواع محتوای ورزشی باکیفیت در بیش از ۱۵۰ کشور جهان است. این برنامه‌ها دربر گیرنده‌ی طیف وسیعی از شاخه‌های ورزشی ازجمله مسابقات قهرمانی جهانی ۸۰ کشور محتلف و رویدادهای ورزش‌های هنرهای رزمی ترکیبی (MMA)، موای تای (Muay Thai) و کیک‌بوکسینگ است.

افرادی که مشتاق به دریافت نخستین توزیع این مجموعه NFTها هستند، تنها لازم است تا به آدرس اینترنتی ONE.ThetaDrop.com مراجعه و نسبت به ثبت‌نام اقدام به‌عمل آورند. تاریخ رسمی راه‌اندازی این بازار در آینده اعلام خواهد شد.

مشارکت Theta Network و ONE Championship برای راه‌اندازی یک بازار NFT

بازاری مبتنی بر Theta

مالکان NFTهای انحصاری ONE از امتیازاتی همچون مجوز حضور در پشت‌صحنه‌ی برنامه‌ها، صندلی‌های نزدیک به رینگ مسابقات و سایر ویژگی‌های خاص هواداران بهرمند خواهند شد.

Chatri Sityodtong، بنیان‌گذار و مدیرعامل ONE، در سخنان خویش گفت:

«همکاری ما با بلاک‌چین Theta برای تولید و عرضه‌ی NFTهای انحصاری بخشی از چشم‌انداز بلندمدت ما درخصوص تحول پخش مستقیم مسابقات ورزشی به‌کمک تعامل بینندگان با حاضرین عرصه‌ی مسابقات ورزشی جهانی است. Theta بهترین پلتفرم بلاک‌چین برای تحقق این دیدگاه است. ما مشتاقانه برای راه‌اندازی نخستین توکن NFT خود در Theta، از جمله مرحله‌ی ثبت‌نام هواداران، لحظه‌شماری می‌کنیم.»

مشارکت پیش‌رو نقطه‌ی عطف مهمی برای Theta Labs، تیم سازنده و کنترل‌کننده‌ی شبکه‌ی بلاک‌چین Theta، خواهد بود؛ همچنین سرویس استریمینگ غیرمتمرکز تصویری THETA.tv نیز از تحولات موجود سود خواهد برد.

پیشنهاد مطالعه: الگوریتم اثبات اعتبار یا Proof of Authority چیست؟ (PoA)

Source

https://coiniran.com/?p=47052
دکمه بازگشت به بالا