ایستگاه خبر

اتریوم ۱۰۰۰ دلار را رد کرد، رکوردزنی‌ جدیدی در راه است؟

در هفته‌های گذشته همزمان با رکوردشکنی بیت کوین، به نظر می‌رسد که اتریوم، بزرگترین آلتکوین جهان، قصد دارد رکورد جدیدی ثبت کند. پس از سالی که گذشت و سرمایه‌های زیادی را برای جامعه آلتکوین درپی داشت، اتریوم هم سرانجام به بالاتر از $ ۱۰۰۰ رسید، سطحی که آخرین بار در فوریه ۲۰۱۸ ثبت شده بود.

در زمان نوشتن این خبر، ETH در عرض ۱۲ ساعت بیش از ۱۰ درصد افزایش یافته است.
این یک موضوع بزرگ برای آلتکوین‌ها است، به ویژه از آنجا که رسیدن به ۱۰۰۰ دلار اتریوم در عرض چند ساعت پس از عبور از ۸۵۰ دلار رخ داد. بنابراین، می‌توان روند صعودی اتریوم را به عنوان دنباله رکوردزنی بیت کوین، بزرگترین رمزارز در جهان که طی هفته گذشته سطوح مقاومت را از بین برد، دانست.

جنبش قیمت اتریوم در پشت چند تحول در اکوسیستم آن اتفاق افتاد. عرضه فعال Ethereum 3m-6m (1d MA) نه تنها به پایین‌ترین سطح ۵ ساله سقوط کرد، بلکه میزان هش ریت آن نیز به بیشترین میزان ثبت‌شده رسید.
مورد اول خصوصاً نشانه خوبی است زیرا قدرت تمایل به نگهداری (HODLing) را در میان سرمایه‌گذاران و بازرگانان اتریوم برجسته می‌کند. از پی بلوک پیدایش زنجیره beacon اتریوم ۲.۰ که در اوایل ماه دسامبر اجرا شد و اعلام پشتیبانی صرافی شیکاگو از Ether Futures، دلایل خوبی برای خوش‌بینی در مورد حرکت قیمتی کوتاه‌مدت اتریوم وجود داشت.

در زمان این خبر، اتریوم هنوز ۳۰٪ تا رسیدن به بالاترین قیمت خود فاصله دارد، سطحی که آخرین بار در ژانویه ۲۰۱۸ به آن رسید. با عبور بیت کوین از ATH قبلی خود مانند یک قطار باری، بسیاری انتظار دارند که آلتکوین‌ها نیز همان مسیر را ادامه دهند. با توجه به پویایی در بازار اتریوم، همراه با افزایش علاقه و تقاضا، می‌توان ادعا کرد که اتریوم پتانسیل بالایی در ریسک / پاداش در سال ۲۰۲۱ دارد. اگر چنین باشد، ATH جدیدی در راه است.

 

Source

https://coiniran.com/?p=42959
دکمه بازگشت به بالا