ایستگاه خبر

یک ارتقاء جدید برای الگوریتم اجماع پروژه گرین Grin

پروژه گرین Grin اوایل امسال یک انشعاب سخت موفقیت آمیز داشته است. در این انشعاب الگوریتم اثبات انجام کارِ این پروژه از Cuckaroo29 به Cuckarood29  تغییر یافته بود.

به گزارش خبرگزاری کریپتوماینینگ دومین انشعاب سخت پروژه گرین که قرار است در بلاک ۵۲۴۱۶۰ صورت گیرد، در ژانویه سال بعدی میلادی صورت خواهد پذیرفت. شبکه آزمایشی این انشعاب یک ماه زودتر از تاریخ فوق و برای رفع ایرادات احتمالای اجرایی خواهد شد.

به نظر می‌رسد گرین به تعهدات خود به Cukaroo پایبند است چرا که هر ارتقاء و به‌روز‌رسانی جدید این پروژه در جهتی است که شرکت‌های سازنده دستگاه‌های مخصوص استخراج را از طراحی و ساخت دستگاه مخصوص استخراج این پروژه برحذر داشته باشد.

شایان ذکر است که جزئیات این توسعه هنوز به طور دقیق پوشش خبری داده نشده است. الگوریتم C29 این پروژه توسط یک الگوریتم جدیدتر توسعه خواهد یافت. معنی تغییر الگوریتم C29 برای استخراج‌کنندگان این پروژه این خواهد بود که آنها باید نرم‌افزار استخراج خود را به روز رسانی کنند.

نسخه بتا باینری نرم افزار توسعه یافته در روزهای آینده در دسترس خواهد بود و توسعه دهندگان فرصت خواهند داشت که با تغییرات الگوریتم جدید تطبیق پیدا کنند.

https://coiniran.com/?p=35132
دکمه بازگشت به بالا