ایستگاه خبر

انتصاب مشاور ارشد جدیدی از سوی SEC برای نظارت بر حوزه‌ی رمزنگاری

کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) برای ارائه‌ی خدمات مشاوره به ریاست این سازمان، اقدام به استخدام Corey Frayer به‌عنوان مشاور ارشد حوزه‌ی رمزنگاری کرده است. در کارنامه‌ی Frayer سابقه‌ی فعالیت به‌عنوان عضو حرفه‌ای کمیته‌ی اموربانکی سنا و مشاور سیاست‌گذاری کمیته‌‌ی خدمات مالی مجلس به‌چشم می‌خورد.

این سازمان نظارتی با صنعت رمزنگاری تاریخچه‌ی پرتلاطمی داشته است، بسیاری از حاضرین این حوزه معتقدند که انتخاب Gary Gensler برای هدایت این سازمان گام مثبت بزرگی بوده است، زیرا وی همواره از این فناوری استقبال کرده و در کلاس‌های خود در دانشگاه هاروارد به‌تدریس بلاک‌چین پرداخته است.

در زمان ریاست وی SEC سرانجام به دو صندوق سرمایه‌گذاری بورس (ETF) قراردادهای آتی بیت‌کوین اجازه‌ی فعالیت داده است. به‌گفته‌ی Gensler صندوق‌های آتی از امنیت بالاتری برای سرمایه‌گذاران درمقایسه با انواع نقدی خود برخوردارند. ناگفته نماند که SEC باوجود جلسات متعدد بین تنظیم‌کنندگان و مدیران اجرایی رمزنگاری، کماکان به تدوین قوانین خاص و اجرای آنها در فضای دارایی‌های دیجیتال ادامه داده است.

این سازمان در جدیدترین تصمیم خود Corey Frayer را برای راهنمایی Gensler درخصوص سیاست‌گذاری‌ها و امور بین‌سازمانی مرتبط با نظارت دارایی‌های رمزنگاری منصوب کرده است.

علاوه‌بر مسئولیت‌های فوق، Frayer به‌مدت یک دهه در حوزه‌ی حفاظت از حقوق مصرف‌کنندگان و سرمایه‌گذاران مشغول ارائه‌ی خدمات مشاوره‌ای بوده است.

پیشنهاد مطالعه: سندباکس چیست؟ (Sandbox) آموزش کسب درآمد از بازی سندباکس

Source

https://coiniran.com/?p=49078
دکمه بازگشت به بالا