ایستگاه خبر

همکاری Sandbox با پلتفرم متاورس BlockchainSpace

براساس جدید‌ترین بیانیه‌ای که از سوی BlockchainSpace منتشر شده است، این پلتفرم قصد دارد تعداد بسیاری از انجمن‌ها و کاربران بازی‌های بلاک‌چینی را در جهان مجازی The Sandbox گردهم آورد.

مشارکت Sandbox و BlockchainSpace

در توصیف BlockchainSpace می‌توان آن را یک اتحادیه برای هرآنچه در جهان متاورس موجود است دانست. این پلتفرم با ارائه‌ی زیرساخت‌ و فناوری‌های لازم، دسترسی کاربران را به ۲۶۰۰ انجمن و ۶۸۰۰۰۰ بازیکن حاضر در جهان متاورس Sandbox ممکن می‌سازد. براساس بیانیه‌ی فوق، زیرساخت‌های این پلتفرم تعامل بین کاربران را امکان‌پذیر ساخته و ارتباط آنها را از نقاط مختلف دنیا تسهیل می‌نماید.

این نخستین باری نیست که این دو پلتفرم با یکدیگر همکاری می‌کنند، در سابقه‌ی مشارکت آنها توسعه‌ی انجمن Philippine و عرضه‌ی رقابت‌های هنری برای توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT) سه‌بعدی و پروژه‌های دیگر قابل مشاهده است.

در ادامه‌ی این بیانیه آمده است:

«این همکاری فرصت بسیار مطلوبی برای نمایش قابلیت‌های مقیاس‌پذیری BlockhainSpace است تا پروژه‌های مختلف بتوانند به‌کمک آن خود را به سطح Sandbox نزدیک کنند. مقیاس‌پذیری انجمن‌ها و بازی‌های NFT از فاکتورهای بسیار مهم توسعه‌ی متاروس محسوب می‌گردد.»

جنگ متاورس و Sandbox

Sandbox که از زیرمجوعه‌های شرکت بلاک‌چینی هنگ کنگی Animoca Brands محسوب می‌گردد در نوامبر سال جاری موفق به جمع‌آوری ۹۳ میلیون دلار بودجه شد. به‌لطف اوج‌گیری محبوبیت NFTها، سرمایه‌ی کلانی به سمت Sandbox جاری شد و موجب توسعه‌ی عظیم و پذیرش بالای آن گردید. این موفقیت موجب جذب شرکای معتبری مانند Snoop Dogg ،CryptoKitties ،The Smurfs ،Care Bears برای این پلتفرم گشت.

پیش از مشارکت این پلتفرم مجازی با BlockchainSpace، شاهد آن بودیم که یکی از بزرگ‌ترین کارگزاری‌های املاک دنیا در هنگ کنگ از برنامه‌ی خود برای سرمایه‌گذاری در بستر بازی‌های بلاک‌چینی و خرید یکی از عظیم‌ترین قطعه‌های زمین دیجیتال موجود در Sandbox خبر داد.

پیشنهاد مطالعه: متاورس چیست؟ (Metaverse)

Source

https://coiniran.com/?p=48745
دکمه بازگشت به بالا