ایستگاه خبر

افزایش چشم‌گیر شمار کاربران زن فعال در حوزه‌ی رمزارزها در سال ۲۰۲۰

وب‌سایت کوین‌مارکت‌کپ به تازگی گزارشی را منتشر کرده که نشان می‌دهد شمار کاربران زن در حوزه‌ی رمزارزها در سه‌ماهه‌ی نخست سال ۲۰۲۰ افزایشی ۴۳.۲۴ درصدی داشته است.

مطابق با نتایج مطالعه‌ی انجام شده توسط این پایگاه، این میزان افزایش در مقایسه با رشد ۱۵.۵ درصدی کاربران زن در سه‌ماهه‌ی چهارم سال ۲۰۱۹ حاکی از تفاوت معنادار در رشد این دسته از کاربران در ماه‌های ابتدایی سال ۲۰۲۰ است.

گفتنی است شمار کاربران زن ۱۸ تا ۲۴ ساله ۶۵ درصد رشد داشته و قاره‌های آمریکا و اروپا نیز شاهد بیش از ۵۰ درصد رشد در شمار کاربران زن خود بوده‌اند. همچنین مطالعه‌ی یاد شده نشان می‌دهد در برخی از کشورهای آمریکای لاتین، اروپا و آسیا متوسط رشد کاربران زن ۸۰ درصد افزایش داشته است.

در میان کشورهای آمریکای لاتین، آرژانتین با رشد ۹۸.۲۳ درصدی شمار کاربران زن، پیشتاز است. کلمبیا و ونزوئلا نیز هر یک با رشدی ۸۲ و ۸۰ درصدی به ترتیب در جایگاه‌های دوم و سوم قرار دارند.

در اروپا نیز یونان با رشد چشم‌گیر ۱۶۳ درصدی شمار کاربران زن، طلایه‌دار است. رومانی، پرتغال، اوکراین و جمهوری چک نیز هر یک به ترتیب با رشدهای ۱۲۵، ۸۹، ۸۶ و ۸۵ درصدی رده‌های بعدی را به خود اختصاص داده‌اند.

در آسیا نیز اندونزی با ثبت رشد ۸۸.۹ درصدی شمار کاربران زن، پیشتاز است.

آنطور که از شواهد پیداست، اروپا با رشد ۵۸.۵۵ درصدی شمار کاربران زن در سه‌ماهه‌ی نخست سال ۲۰۲۰ طلایه‌دار نرخ رشد کاربران زن است. آمریکا نیز با رشد ۵۰.۵۹ درصدی با فاصله‌ی نزدیکی اروپا را تعقیب می‌کند.

گفتنی است کاربران زن در قاره‌ی آفریقا تنها ۱۷.۹۹ درصد رشد داشته‌اند.

Source

https://coiniran.com/?p=38599
دکمه بازگشت به بالا