ایستگاه خبر

یک ایردراپ انحصاری از EQONEX

صرافی ارز دیجیتال EQONEX که در فهرست بورس Nasdaq با نشان EQOS نیز قرار دارد، امروز جزئیات اولین airdrop خود (EQO-D) را که منحصراً برای دارندگان توکن EQO (توکن بومی این صرافی) است، منتشر کرد.

بر اساس شرایط این ایردراپ، تعداد صد عدد توکن EQO-D به ازای هر هزار عدد EQO که توسط افراد نگهداری می‌شود، صادر می شود و سه مزیت منحصر به فرد به دریافت‌کنندگان هدیه می دهد: وثیقه تجاری، وثیقه هدیه و مزایای بازخرید.

پس از صدور، EQO-D می‌تواند به عنوان وثیقه در هنگام معامله قراردادهای آتی دائمی در EQONEX بر اساس هر یک EQO-D تا ۱ دلار و تا حداکثر پنج هزار عدد EQO-D استفاده شود.

گیرندگان EQO-D که بیش از پنج هزار EQO-D به آنها اختصاص داده می‌شود می‌توانند برخی از توکن‌های EQO-D باقی مانده خود را به مشتریان جدید یا غیر فعال در EQONEX هدیه دهند (شرایط و ضوابط بر آنها نیز اعمال می‌شود).
سومین مزیت برای دریافت‌کنندگان EQO-D، ابزار بازخرید است که در آن توکن EQONEX با EQO-D تحت شرایط اعمال شده قابل خریداری است. دارندگان واجد شرایط EQO-D از یک بازخرید تا سقف مجموعا ۲۰۰،۰۰۰ توکن USDC1 بهره مند خواهند شد و می‌توانند با فروش آنها به صرافی از توکن های خود USDC کسب کنند.

معامله‌گران تا ۱۹ سپتامبر ۲۰۲۱ فرصت دارند تا اطمینان حاصل کنند که حداقل هزار عدد از توکن EQO یا بیشتر در حساب EQONEX خود دارند تا از اینairdrop که در ۲۰ سپتامبر۲۰۲۱ اجرایی می‌شود، بهره‌مند شوند.

علاوه بر تخصیص EQO-D، معامله‌گران که به تازگی و تا سپتامبر ثبت نام می‌کنند، حساب خود را تأیید می کنند و EQO را خریداری می‌کنند، می توانند تا مبلغ ۲۰۰ دلار EQO سود بیشتری نسبت به بقیه کاربران ببرند. نیل شپرد، مدیر ارشد محصول در EQONEX، می‌گوید:

ایردراپ پیشرو EQO-D فرصتی را برای دارندگان EQO فراهم می‌کند تا با استفاده از ویژگی‌های تجاری پیشرفته ما مانند وثیقه های ضامن، عملکردهای زیر حساب استراتژی‌های تجاری دائمی خود آزمایش کرده یا آنها را ارتقاء دهند، در حالی که این به نفع همان دارندگان توکن بومی با افزایش سطح فرصت پاداش ارجاع و بازخرید است.

درباره شرکت EQONEX

شرکت EQONEX یک موسسه خدمات مالی دارایی‌های دیجیتالی است که بر عدالت، حاکمیت و نوآوری تمرکز دارد. این گروه دو محصول شامل یک پلت‌فرم مبادله رمزارزها EQONEX و همچنین یک پلتفرم دیگر دارد: یک پلتفرم معاملاتی یکپارچه که خدمات مشاوره اوراق بهادار EQONEX Capital، خدمات ذخیره‌سازی گرم و سرد دارایی‌های دیجیتالی و بسته مدیریت دارایی ارائه می‌دهد.

ایردراپ Airdrop چیست؟

در دنیای رمزارزها یک نوع کوین هدیه از طرف توسعه دهندگان پروژه به سرمایه‌گذاران است. این کار معمولا به این روش انجام می‌شود که پس از ثبت نام در سایت مورد نظر و اعلام یک آدرس کیف پول، کوین‌های جایزه طبق جدول زمانبندی شده به آدرس کیف پول ثبت شده ارسال می‌شود.

 

پیشنهاد مطالعه: شورت توکن (Short Token) و لانگ توکن (Long Token) چیست؟

 

Source

https://coiniran.com/?p=47459
دکمه بازگشت به بالا