ایستگاه خبر

فروش توکن‌های The Graph ظرف ۲۴ساعت به ۱۲ میلیون دلار رسید

The Graph که یک شرکت پردازش دیتای بلاکچین است و برای برخی از محبوب‌ترین اپلیکیشن‌های دیفای سرویس ارائه می‌دهد، ظرف ۲۴ساعت توکن‌هایش ۱۲ میلیون دلار فروش داشته است.

موسسه گراف امروز اعلام کرد که فروش موفقیت‌آمیز ۴۰۰ میلیون توکن GRT با آوردهٔ ۱۲ میلیون دلار از طریق تکنولوژی خود Graph انجام شده است. این فروش ۴درصد از کل عرضهٔ GRT را شامل می‌شود و ۴۵۰۰ شرکت‌کننده در ۹۰ کشور داشته است.

این توکن‌ها نقشی اساسی در مقیاس‌پذیری خدمات Graph طی سال‌های آینده خواهند داشت، زیرا اپلیکیشن‌ دیفای نیاز به حجم عظیمی از داده‌های بلاک‌چین با سرعت زیاد دارد.

Graph به مشتریان کمک می‌کند تا از طریق زبان‌های آشناتر رابط کاربری دیتابیس، همچون SQL، به داده‌های بلاکچین دسترسی پیدا کنند. این ویژگی، ادغام داده‌ها را در اپلیکیشن‌های مبتنی بر بلاکچین آسان می‌کند.

دیفای، یا امور مالی غیرمتمرکز، مرجع اصلی تقاضای دیتا از The Graph است، زیرا از داده‌های بلاکچین برای تعیین نرخ بهره وام‌ها و سپرده‌های مشتریان استفاده می‌کند. در حقیقت داده‌های گراف بسیار ضروری هستند، به‌طوری‌که یک اشتباه کوچک در سیستم منجر به ایجاد مشکلات چندین ساعته در چندین سرویس دیفای از جمله پروتکل Aave و ۱inch.exchange می‌شود.

The Graph حراج توکن‌هایش را در تاریخ ۱۳ اکتبر اعلام کرده و تا ۱۵ اکتبر از بیش از ۱۴هزارنفر که خارج از آمریکا سکونت داشتند ثبتنام به عمل آورد. ۷۵درصد از توکن‌ها در ۲۴ ساعت اول توسط ۳هزار شرکت‌کننده خریداری شدند.

 

Source

https://coiniran.com/?p=41748
دکمه بازگشت به بالا